Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szótlan, félénk barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szótlan, félénk barátnő?

Figyelt kérdés
picit fura a barátnőm, erről szeretnék segitséget kérni, hogy mi lehet a baj.félénk, alig beszél, sokszor ugycsinál mintha nemhallotta volna kérdést és csak vigyorog, és zavarba jön. velem rendesen beszél bár kicsit rekett hangon beszél, de fő hogy beszél, de van mikor velemis ezt csinálja, mintha "megmerevedne" és csak vigyorog és van hogy oda is bujik hozzám bármit kérdezek,a válasz helyett. pl kérsz e teát? másnak reflexből nemet mond, hogy nemkér semmit, meg van hogy 3-5x kell megkérdeznem hogy válaszoljon (vagy megértse) mi lehet a gond? 23éves és eléggé vékony testalkat. az érdeklne hogy ennek lelki vagy.. más jellegű oka lehet??

2014. jan. 7. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit retardált a csaj.Ha téged nem zavar akkor fogadd el így.
2014. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos,ha neked nem tetszik add át nekem.
2014. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hasonló típus vagyok, én önbizalomhiány miatt vagyok szótlanabb, szeretem előbb megfigyelni, felmérni az embereket. Mondjuk ennyire nem vagyok extrém eset, de lehet, hogy nála is ez a baj.
2014. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
En a masik veglet vagyok, fosom a szot; hidd el, ez se jobb. Minel tobbet dumalj hozza, hogy oldodjon, ha nem megy..lehet, hogy mas gond van.
2014. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én sem beszélek túl sokat társaságban. De valami nincs rendben odabent vele...
2014. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért jöttél össze vele ? Ez tetszik neked vagy mi?...
2014. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is szótlan vagyok, meg félénk, csöndes, nehezen kezdeményezek beszélgetést, de ha kérdeznek akkor válaszolok, szerintem illetlenség, ha kérdeznek én nem válaszol az illető :)

Nem tudom nála mi állhat a háttérben, de furi.

2014. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hgoy a hallásával van baj? Most viccet félretéve. Nekem teljesen ez jött le. Velem is előfordult buliban hogy csak vigyorogtam mikor hozzámszólt egy srác mert az üvöltő zenétől semmit nem hallottam.

Lehet, hogy nem meri elmondani, vagy ő se tudja igazán hogy gáz van.

2014. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem a hallásával van a baj, mert írta a kérdező, hogy :másnak reflexből nemet mond, hogy nemkér semmit, meg van hogy 3-5x kell megkérdeznem hogy válaszoljon (vagy megértse)


Tehát másnak válaszol, hallja.

2014. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a leírásból az jött le, hogy másokkal is ilyen, nem csak vele. Lehet, hogy azoknak válaszol ilyen gyorsan akik hangosabban szólnak hozzá. Vagy ilyen átmeneti, vissza-visszatérő hallászavarai vannak, igazából ehhez nem értek :D hogy ilyen van-e egyáltalán. Szerintem ez a "megmerevedés" is utalhat arra , hogy tudja hogy kérdeztek tőle csak nem tudja mit, és hirtelen nem tudja mit reagáljon.

Azért annyira nem lehet szégyenlős valaki, hogy ha a barátja kérdez tőle valami tök általános dolgot, nem mer rá válaszolni... talán pont ilyen hallásproblémák okozzák nála ezt a félénkséget. De persze ez csak egy feltevés :)

2014. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!