Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szótlan, félénk barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szótlan, félénk barátnő?

Figyelt kérdés
picit fura a barátnőm, erről szeretnék segitséget kérni, hogy mi lehet a baj.félénk, alig beszél, sokszor ugycsinál mintha nemhallotta volna kérdést és csak vigyorog, és zavarba jön. velem rendesen beszél bár kicsit rekett hangon beszél, de fő hogy beszél, de van mikor velemis ezt csinálja, mintha "megmerevedne" és csak vigyorog és van hogy oda is bujik hozzám bármit kérdezek,a válasz helyett. pl kérsz e teát? másnak reflexből nemet mond, hogy nemkér semmit, meg van hogy 3-5x kell megkérdeznem hogy válaszoljon (vagy megértse) mi lehet a gond? 23éves és eléggé vékony testalkat. az érdeklne hogy ennek lelki vagy.. más jellegű oka lehet??

2014. jan. 7. 17:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
őőő hogyismondjam. ha 2en vagyunk akkor beszél velem, sőt majdnem kiabál, főleg mikor "játszunk az ágyban" akkor játékosan megüt meg csikiz meg stb, meg szóval beszél hozzám, de van hogy eggyik percről a másikra ugycsinál mintha elszégyelné magát (pedig nem) és csak vigyorog nem válaszol hiába kérdezem meg 10x vigyorog és odabujik hozzám... egyszerüen mint kai akar válaszolni csak nemjönnek szavak... 6éve ismerem, mióta ismerem ilyen de simán kijárta a sulit meg 1000barátja van. például ha 2en vagyunk akkor laig van probléma ezzel, de ha ottvan egy rokon mármint felőlem akkor nagyonmás, nemtudom miért... nemmondhatom hogy az az oka mert elvesztette az egggyik szülőjét, mert előtte is ismertem és ugyen ilyen volt. sőt most jobb a helyzet. ezt látni kéne, de egyszerüen ezen stresszelek mert szeretem, nagyon helyes,nagyon kedvelem, minden jó vele. nekem 1 a problémám... ha társaságba megyek vele,vagy ha a szüleimmel fog beszélni.. mitcsinálok majd? és ezen stresszelek, hogy zet hogy oldjam meg. a hangja meg olyan félénk és rekedtes, mással halkan beszél, sokszor szerintem azért mond nemet hogy pl nemkér hogy nekeljen róla beszélnie pl a teás eset aztmondta hogy nem és megvan oldva de ha igent mond ottvan hogy milyen édesre, milyen izűt stb.. szerintem fél a válaszoktól. de pl ha ottvagyunk az anyukájánál... és ugy vagyunk 3an akkor simán beszél és még a suttogásra is válaszol... olyan mintha... szóval nemtudom... fogalmam sincs mit csináljak.
2014. jan. 8. 17:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Szoktatni kell a társasághoz, sűrűn eljárogatni, persze csak ha kedvetek van, erőltesd is kicsit, meg ne is, csak hogy tudjon fejlődni azért valamilyen szinten. Minél inkább szokja az ilyen helyzeteket, annál nyitottabb lesz.
2014. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
másrészt iszonyatosan nagy szive van... úgy tud szeretni ahogy embert én még nemláttam... megigérte hogy fog beszélni és válaszolni bárkinek, mert szeret. meglátjuk,remélem megtudom változtatni, mert olyan dolgokat csinál, amit egy ilyen félénk lányból,soha az életben nem néznél ki... ezért zavar össze
2014. jan. 8. 17:58
 14/14 A kérdező kommentje:
valaki? bármilyen tanács? hogytudnék neki segiteni, vagy bármi?
2014. jan. 8. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!