Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PearlDiver kérdése:

Mi a véleményetek a vallásos srácok-lányokról, mint párkapcsolati partnerek?

Figyelt kérdés

Aki volt már / most együtt van hívő emberrel, és/vagy ő maga is hívő; vagy nem, de van konkrét tapasztalata vallásos emberek kapcsolatairól, mit gondol? Miben jobb, miben rosszabb, adottságbeli előnyök-hátrányok?

Főleg azért kérdezem, mert gyanítom, hogy az itt kérdezők és kommentelők többsége nem vallásos. De cáfoljatok meg, ha nem így van!



2014. jan. 9. 21:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves #10, jelzem hogy hívő srác vagyok, és amit írsz magadról, szinte pontosan illik a barátnőmre :) Pedig gondolhatod hogy nem állok össze akárkivel. Szóval nem ilyen egyértelmű a felállás!
2014. jan. 10. 11:59
 12/16 anonim ***** válasza:
Nahát, ez egész biztató, lehet csak nekem voltak rossz tapasztalataim ebben, de akkor nincs minden veszve :) Mert én azért a gyerekeimet is szeretném így nevelni, hogy legyen lehetőségük így látni a világot, akárhogy is döntenek később. Ez pedig egy hívő férj mellett megvalósíthatóbb lenne.
2014. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12, örülök hogy így látod! Arra vigyázz azért, hogy ne tölcsérrel nyomd majd le a gyerekeid torkán a témát, azzal elég gyorsan negatív hatást lehet elérni :/ De a széndék tiszteletreméltó, támogatom :)
2014. jan. 10. 14:08
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze, nem szeretném... Az én családom elég jól kezelte ezt, de olyan elvakult szülőket látok az ismeretségi körben, akik a nevelésükkel épp az ellenkezőjét érték el, mint amit akartak.

(Bocsi, hogy így eltértem a kérdésedtől:)

2014. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Beszélgetek most is pár emberrel erről és az egyháznak elsődleges fontossággal teljesen új módszereket kellene kifejlesztenie, mert konkrétan elzavarják maguktól az egyházi iskolák tanulóinak nagy részét. A fiatalok nagy része meg nem fogja magától megkeresni a tényleg jó fej papokat...
2014. jan. 10. 19:22
 16/16 anonim ***** válasza:

"Kedves #10, jelzem hogy hívő srác vagyok, és amit írsz magadról, szinte pontosan illik a barátnőmre :) Pedig gondolhatod hogy nem állok össze akárkivel. Szóval nem ilyen egyértelmű a felállás!"


Kedves kérdező!


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy és melyik felekezet? Én is hívő srác vagyok, és az a tapasztalatom, hogy a gyülekezetekben 24-26 év között kezdenek megjelenni a "megtaláltam Istent, vegyen engem gyorsan feleségül valaki, és felejtsük el, hogy eddig mit csináltam" lányok, akiknek egyik része nagyon szereti az Istent, másik része viszont messziről kerülendő.

2014. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!