Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető, hogy majdnem eltörte a kezem akkor is ha én voltam hibás?

Figyelt kérdés

A barátom ex idegenlégiós.Már 3 éve vagyunk együtt.Néha voltak rossz pillanatai de általában normális.

Tegnap csak ült magában és nézett előre a semmire.Én ezt furcsálltam és odamentem és a vállára tettem a kezem és megkérdeztem,hogy valami baj van.

De ő rögtön védekezett és majdnem eltörte a kezem.Kicsavarta és ellökött.

Bocsánatot kért.De bennem egy világ dőlt össze.Nem hittem ilyennek :(


2014. jan. 13. 18:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem latjatok at,mert ne tudjatok mi is az az idegenlegio.lehet,hogy enyhülni fognak nala ezek a reakciok,de tenyleg nem lenne rossz ötlet egy pszichologus.nem mondta meg,hogy hatulrol varatlanul soha ne erintsd meg,es ne ilyeszd meg?csak,mert szolhatott volna elöre.
2014. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem 100as, az tuti! Ki tudja miken ment keresztül, és mennyire sérült? Pár év múlva, még kitekeri a nyakadat is...


Egyik filmben vt pont egy ilyen jelenet, amikor az "agyonkiképzett" f.aszi ülve aludt a díványon, közben hazajött a barátnője, aki odahajolt hozzá egy csókra, az ürge meg seperc alatt elvágta a torkát, mert benne volt a "bugi" a kezében. Tudom, csak film...

a bemutató

http://www.youtube.com/watch?v=y_67zrzIWDQ

a jelenet

http://www.youtube.com/watch?v=b7tYvmJBqE8

2014. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Senki sem írta,hogy el kell hinni!Ha nem hiszed akkor ne írj választ.Keress másik kérdést!

Nem igen volt pszichologikusnál.Legalábbis én nem tudok róla

2014. jan. 13. 18:37
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg nem kell félni tőle, legfeljebb legközelebb hangosabb léptekkel közelíts felé és kész. Attól hogy beleneveltek egy ilyen reflexet még nem lesz közveszélyes.
2014. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12%
Köss csengőt a nyakadba, mint a turisták, hogy elriasszák a medvéket!
2014. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sztem nem fog tudni visszaszokni a civil életbe (vszeg már eredetileg is agresszív ember vt), idősebb korára pedig a traumák emlékei felemésztik, és egy kiszámíthatatlan idegroncs lesz.
2014. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
sajnos sokat lehet hallani róla hogy az idegenlégiósok valamiylen szinten agymosottak és tényleg nehezen illeszkednek vissza a normális életbe. Ami telejsen érthetö az öket ért traumák/bánásmód miatt.
2014. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Minek ijesztgeted? Engem sem lepett meg a reakciója, pedig nem vagyok szakértő. Képzeld el, ha ő a frissen eltört karodat kedveskedve megpaskolná.
2014. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!