Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal nemsokára 3 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nemsokára 3 évet töltjük. ő 23/L én 20/F tényleg elrontottam az egész kapcsolatunkat ezzel? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt tehát a kapcsolatunk alatt volt egy lány aki kb. 1 hétig bejött nekem, fantáziálgattam milyen lehet vele de ez nem tartott tovább 1 hétig és semmi nem történt a lány nem tud semmit, viszont a barátnőmnek elmondtam mert gyötört a lelkiismeret furdalás...azóta sokszor balhéztunk ezen sokszor felhánytorgatja a múltat és azóta nem tud megbízni bennem...egyébként tényleg nagyon szeretjük egymást amikor nincs semmi gond nagyon dúl a love :) de amikor valami kis gebasz van egyből felhozza mi történt 2 évvel ezelőtt és bebeszéli magának, hogy azzal a lánnyal minden jobb lenne vele minden könnyebb lenne stb. leragadt a múltban és nem bízik bennem egyáltalán..azóta egyébként tényleg nincs senki a barátnőm az egyetlen az életemben vele akarok megöregedni és Ő is így gondolja, HA éppen nincs balhé :( mit tudnék tenni vagy mondani, hogy végre elfelejtse ezt? elhiszem, hogy nem könnyű ez neki de így, hogy 2 napig boldog és utána idegbeteg ez így nem jó és nem akarom tönkre tenni őt...egyszer már szakítottam vele emiatt mert nagyon összevesztünk mert felhozta betelt a pohár és nagyon rosszul viselte tehát nagyon szeret csak ezt a problémát kéne valahogy megoldani...
2014. jan. 13. 22:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen együtt de most én azt érzem, hogy elég volt...nem tudom mi lenne a helyes döntés.
2016. máj. 29. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!