Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti megengednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megengednétek a "félrelépést" a pasitoknak egy alkalommal? Mit gondoltok róla, hogy megengedte a barátnőm?

Figyelt kérdés
Én csak vele feküdtem le, neki viszont én vagyok a 4. így megbeszéltük, hogy úgy korrekt, hogy esküvő előtt lefeküdhetek egy nővel akivel akarok de csak egyszeri alkalom, mert mondtam neki, hogy engem ez zavar, hogy mással nem voltam, kisebbségi érzésem van ez miatt.
2014. jan. 13. 23:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes, nekem enélkül is rendben az önbizalmam, pedig nálunk is ez a helyzet.

Neki velem együtt 2, míg nekem csak ő volt.

De tudod, mit? Rohadtul nem érdekel. Nem akarok egyenlíteni, nekem csak ő kell.


30F, 8 éve vagyunk együtt és idén házasodunk

2014. jan. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%

Igazából minek vagy vele együtt ha gyakorlatilag még 'ki akarod élni magad'? Dönts, hogy vagy szereted őt, mert ő az igazi és nem kell más vagy lépj ki a kapcsolatból és legyen több 'kalandod'.


Nekem fura, hogy megengedte... én féltékeny lennék és nem ajánlanék ilyet.

2014. jan. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
97%
Már nem azért de még is mi köze van az önbizalomnak a szexhez?Mi van akkor ha valakinek a barátnője prostituált volt és lefeküdt 200 pasival?akkor te is gyors meghágod az utadba kerülő első 200 nőt,mert "így fer"?Fordított esetben,te megengednéd a barátnődnek akit állítólagosan feleségül venél,hogy "hát szivem én előtted megd*gtam 20 csajt,menjél gyorsan d*gasd meg magad te is annyival,hogy egyenlőek legyünk,mert hát ez is olyan mint a focimérkőzés..nem jó ha egyikünk 0án van"....hát ebből tartós kapcsolat nem lesz az tuti...max nyílt kapcsolat.22L
2014. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
Abbol merits onbizalmat, h neked igent mondott, tapasztalattal a hata mogott... Szerinted? :)
2014. jan. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk azért van velem mert én vagyok neki a legjobb.:)
2014. jan. 14. 01:26
 16/33 anonim ***** válasza:
75%
szakíts vele és éld ki magad, randizz, csajozz. nem vagy érett a házassághoz. ha már most ezen agyalsz, hogy még hány nőt nem dugtál meg, nem fogsz nyugodni később sem, amikor mondjuk már x éves házasok lesztek. előbb-utóbb úgyis borul a bili. ha meg őt nem zavarná, ha most megdugnál valakit, akkor nem is szeret igazán.
2014. jan. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%
Önbizalmat máshonnan kéne szerezni. Ha házasság alatt úgy érzed, kifogytál az önbizalomból, félrekefélsz? Különben is, hogy lehet önbizalmat szerezni abból, hogy feláll a farkad, aztán elélvezel? Nem hogy mindenki más, de még az állatok is képesek erre.
2014. jan. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Salx Narval ***** válasza:
72%
Szerintem se tervezzetek esküvőt, azt már macerásabb dolog visszacsinálni, pláne ha jön a gyerek. Tudod az a nő aki ezt megengedi neked nem fogja beérni veled, ezt elhiheted. Neked sem ő az igazi, ha ilyen kérdések foglalkoztatnak. Adjatok időt magatoknak mert ebből a kapcsolatból a szexen kívül semmi nem lesz, ha mégis azt nagyon megbánjátok.
2014. jan. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked ez problémát jelent akkor nem állsz készen az esküvőre!
2014. jan. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Írjatok névsort, kikkel volt a barátnőd, majd húzd a strigulákat, hogy ez egyenlítve, de még marad három, akkor ez is egyenlítve, majd így tovább. Utána kezdje a barátnőd, mert neki is jár mivel ő nem volt kapcsolatban veled akkor amikor azokkal volt. Egyenlítsen ő is....jól elszórakoztok ezzel egy darabig, az tuti...legalább nem unatkoztok majd, kitűzött feladataitok lesznek :D

Eszem megáll, inkább hagyjátok egymást, ilyen felfogással!

2014. jan. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!