Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti megengednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megengednétek a "félrelépést" a pasitoknak egy alkalommal? Mit gondoltok róla, hogy megengedte a barátnőm?

Figyelt kérdés
Én csak vele feküdtem le, neki viszont én vagyok a 4. így megbeszéltük, hogy úgy korrekt, hogy esküvő előtt lefeküdhetek egy nővel akivel akarok de csak egyszeri alkalom, mert mondtam neki, hogy engem ez zavar, hogy mással nem voltam, kisebbségi érzésem van ez miatt.
2014. jan. 13. 23:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon gáz a felfogasod....
2014. jan. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha őt választottad (=házasság), mi a fenének feküdnél le mással? Nem tartalak elég érettnek a házasságra, ha amiatt van kisebbségi érzésed, hogy a menyasszonyod volt az első nő az életedben.
2014. jan. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha erre képes vagy,akkor nem szereted igazán a barátnődet ??? Mitől ad neked az egyébként önbizalmat ,ha egy másik nőt megd...sz ?! Lehet annak a nőnek egyáltalán nem is lesz jó veled .. Akkor mi lesz ? Keresel egy másik nőt ,hátha egy másik nő segít a még lejjebb csúszott önbizalmadon ?! Lágy sikeres a karrieredben ,tűzz ki célokat és érd el ... .De ez,amit te gondolsz az abszurd -.- !!! Én 13 éve vagyok együtt a nejemmel ,az ő életében is több férfi volt ,mint ahány nő az enyémben .Eszembe nem jutott ,hogy egálban kellene lennem vele és ezért megcsaljam ... !!!
2014. jan. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen gyerekesen gondolkodtok, addig inkább ne is házasodjatok.
2014. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
93%

Mi az hogy így lenne korrekt? Ekkora f..szságot se hallottam még..


Tehát nem ő az igaz, nem elég neked. Akkor lépj tovább, kalandozz, aztán egyszer majd jön az igazi, akinél édesmindegy lesz, hogy neki volt-e több párja vagy neked.


Honnan szedd az önbizalmad? Ezen múlik? Komolyan? Hahh.

2014. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
94%

-.-" ennyi ésszel szabadlábon... na, kezdjük:

1. Az hogy elötted hágy pasival volt ahhoz neked semmi közöd. Te is lehettél volna. Arról, hogy ... vagy, nem tehet.

2. Önbizalom? Akkor hogy írhatsz olyat, hogy veled a legjobb neki? Mi ez, ha nem önbizalom?!

3. Elárulom, ha megteszed, azzal tönkrevágod a kapcsolatod. Hiába nem szól. Ahányszór rádnéz majd, eszébe jut.

4. Ez csak példa képp. A párom 18 évvel idősebb mint én. Kell ezt folytatnom? Már akkor mást k*félt mikor még megsem születtem. Soha eszembe sem jutott, hogy mással szexeljek!

2014. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy orbitálisan nagy baromság!

Figyelj, nekem csak a férjem volt/van az életemben... Neki viszont volt előttem is kapcsolata... Akkor most én is ketyingessek félre, mert be kell hoznom a lemaradásomat,mert így fair? Ez egy vicc. Éretlen és ostoba gondolkodásmód. Teljesen értelmetlen az egész. Nem sokáig lesztek együtt....erre mérget vennék.

2014. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy ez eszembe jutott nem fogom megtenni, akkor meg? eddig is jól ment minden, én csak őszinte vagyok és elmondom ha valami eszembe jut.
2014. jan. 14. 12:47
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van vele a többi válaszadó,de nekem nem úgy tűnt az írásodból mint aki nem akar egyenlíteni...
2014. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Éretlen vagy a házassághoz ilyen gondolkodásmóddal. A barátnőd meg nem hinném hogy annyira szeret ahogy mondja, különben eszébe se jutott volna felajánlani hogy dugjál meg mást...


Nálunk is az van hogy nekem voltak kapcsolataim 6 szexuális partner. Mielőtt a férjemmel összejöttünk. Azért jött velem össze mert ezt akarta. Nem tartottam pisztolyt a fejéhez. Plusz, lett volna rá lehetősége hogy végigdugja a fél várost, de nem akarta. A környezetében nem tetszett neki senki eléggé, egyéjszakásba meg nem akart belemenni. Szerelemből akart szexelni. Így aztán velem vesztette el a szüzességét.


Őt nem is érdekli milyen mással a szex, mert szeret engem.


Nálatok komoly gondok vannak érzelmi téren, ha ilyesmi felmerül....


27/N

2014. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!