Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti megengednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megengednétek a "félrelépést" a pasitoknak egy alkalommal? Mit gondoltok róla, hogy megengedte a barátnőm?

Figyelt kérdés
Én csak vele feküdtem le, neki viszont én vagyok a 4. így megbeszéltük, hogy úgy korrekt, hogy esküvő előtt lefeküdhetek egy nővel akivel akarok de csak egyszeri alkalom, mert mondtam neki, hogy engem ez zavar, hogy mással nem voltam, kisebbségi érzésem van ez miatt.
2014. jan. 13. 23:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

00:39

"Neki velem együtt 2"


Nekem volt már jó néhány barátnőm, és szinte kivétel nélkül mindegyiknek én voltam a második pasas az életében.

Akár fiatal volt, akár nem!

(Sőt egyiknek sem volt jó az elsővel.)


Gratulálok az esküvődhöz!

2014. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Eloszor is ha felre dugsz vagy mondjuk csak egeszsegutyi kielegules semmi erzelem akkor fen all hogy az idegen csaj jobb..esetleg tobbet nyujt neked olyat amit a stabil csaj nem ad (mondjuk leszop mig a masik nem szopik de lehet reszletezni sok mas van amit egyik csinal masik nem ) Akkor azonnal eszedbe jut huuuu ez jobb es akkor lehet hogy visszajarsz majd a mezesbodonhoz maskor is na itt van a gond mert az ilyen alkalmi kapcsolatoknak mindig az a vege ha jo akor megint kell a tiltott gyumolcs es akkor elobb utobb a parod majd ra erez hogy valaki van adolog mogott..szoval nem egeszseges dolog vagy ne beszelj rolla aztan ha valami baleset torteni halgass es emlekezz hallgatni arany...de az is igaz amirol nem tudunk az nem faj tehat ezt forditva is ervenyes lessz te se tudsz mindent a parodrol ki tudja lehet hogy igy a jobb..
2014. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek ?
2015. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!