Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális reakció szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális reakció szerintetek a barátomtól?

Figyelt kérdés

A barátomról tudni kell, hogy sosem ébred fel az ébresztőórára, és lehetetlenség 10 percnél korábban felébreszteni.

Ilyenkor hagyom, mert nem akarom rángatni.


Ma vizsgája volt reggel, fél 7-kor csörgött ébresztgettem de semmi... így hagytam hogy az ő dolga.

8-kor elkésve kelt és kiabált velem hogy tudom jól hogy vizsgázik mirét nem ébresztettem fel és hogy lehetek ilyen felelőtlen 21 éves létemre...


Mondtam neki hogy nem az én kötelességem felébreszteni, erre azt vágta a fejemhez hogy ez igaz, de miatta mvolt fent hajnali 2-őig (szeretkeztünk)


Aztán dúlva-fúlva elment.


Vélemények?



2014. jan. 15. 12:05
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Ő mondta magától hogy legközelebb ha ilyen vizsga lesz ne malszunk együtt...
2014. jan. 15. 12:19
 12/33 anonim válasza:
Nem azt mondtuk, hogy te vagy a hibás a párod felelőtlensége miatt,csak azt, hogy voltaképp igaza volt, mert nem tettél meg mindent, hogy felkeltsd. Az, hogy ő ezzel a későbbi élete során, hogy fog megbirkózni, az nem volt kérdés, egyébként fiatalabb koromban, én is hajlamos voltam erre igen mélyen aludtam, és képtelenség volt bármilyen zajjal vagy érintéssel fekleteni, és az ébresztő órát is volt, hogy anélkül nyomtam ki, hogy erre emlékeznék, azonban amióta egyedül élek, kialakult bennem egy felelőségtudat, egy napi rutin amiből tudom, hogy fel kell kelni, így akkor is fel kelek, ha nem állítok ébresztőt. Ez a párodban is ki fog alakulni amint lesz egy napi rutinja, hogy ő 6 kor kell és 7 kor munkába indul, a hét 5 napján. Amíg egyetemisták vagytok, és változó időpontokban vannak az óráitok, amikre többnyire be se kell menni, ne várj nagy csodát. Még az életet habzsoljátok, inkább élvezd ki még ezt az időszakot, mint ilyeneken aggódnál, mindent a maga idejében.
2014. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb kapcsolat, melynek hamarosan vége lesz, úgy látom :D
2014. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit túljátszod ezt a dolgot. Nekem a csajom ilyen, egy órán keresztül kell ébresztgetni jobb esetben. Engem is fel szokott húzni de azért nem agyalok a szakításon... Ilyen és kész, nem tudok vele mit csinálni. Én sem tudom megcsinálni azt, hogy könnyebben, mélyebben aludjak és nehezen keljek, Ő se tud semmit csinálni az ellenkezőjéért.


Azt meg szerintem meg lehet érteni hogy a vizsga miatt ideges volt. Vagy nem?

2014. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 PearlDiver ***** válasza:

Neked annyi csak a felelősséged, hogy nem gondoltál arra, hogy az adott pillanatban tényleg rajtad múlik, felkel-e vagy nem, és odaér-e a vizsgájára.

Én úgy látom, hogy neki viszont nem kéne hagynia, hogy ilyen helyzetbe kerülhessen, és ki kéne fejlesztenie magában hogy fel tudjon kelni. Még kevésbé kéne rád kennie!

És lehet, hogy időnként szex helyett a problémáitokról kéne beszélgetni hajnai 2-ig (és képtelen lennék lefeküdni addig a barátnőmmel, amíg valamilyen nézeteltérés tisztázatlan köztünk).

Mindketten vállaljatok több felelősséget egymásért, és a kapcsolatért!

2014. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

A pasid egy idóta. Mindenkinek saját felelőssége felkelni időben. Valszeg azért nem kel fel az órára, mert hozzászokott, hogy áh úgyis te ébreszted fel.


Szal jah. Nyugodtan megmondhatod a kedvesednek, hogy talán xy évesen leheten lehetne annyira felelősségteljes, hogy megtanul felkelni a k*baszott ébresztőórára és nem tőled várja, hogy kakukkolj neki.


27f

2014. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Ha engem vizsga előtt nem ébresztenének fel a szobatársaim (pláne, ha a barátnőmről lenne szó), valakit kivágnék a csukott ablakon. Nem kötelességed felébreszteni? De hát a kapcsolat nem arról szól, hogy összefonódik az életetek? Az ő kudarca neked is kellemetlen, és egy bukott vizsga mély nyomokat tud hagyni.

Persze, neki sem lett volna szabad kikelni magából, de mit vársz? Stressz volt a stressz hátán.

Szerintem ez egyébként csak egy kis vita, amit simán el tudtok simítani. Ha nem bukik valami nagyot a srác...

Beszélj vele, amint hazaér.

2014. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Most hívtam..Teljesen semleges volt és kérdeztem mikor találkozunk ma.

Erre azt mondta találkozzunk holnap, jót fog tenni hogy nem leszünk együtt. És úgy köszönt el, hogy jó legyek.



Ilyet sose szokott. SOkat veszekszünk mostanában az igaz, de hogy ezzel véglegesen ennyire kihozzam a sodrából..és most is mondta hogy nem tudja hova tenni a reggeli viselkedésemet.


Soha nem akart még magától különlenni, csak ha közbejött valami

2014. jan. 15. 12:46
 19/33 anonim ***** válasza:

17.-nek


Jaj ugyanmár. És ha egyedül fogsz élni akkor mi a fszomat fogsz csinálni? Megtanulsz felkelni órára. Ennyi én nem várom el, hogy bárki is ébrsztgessen, mert az én felelősségem felkelni. Akármit is mondasz ebben nincs igazad. És ha 4:30-kor kell majd felkelned mint nekem? akkor is akkor mit csinálsz? akkor is elvárod a párodtól, hogy ébredjen fel 4:30-kor és ébresszen fel? Ne röhögtessél már.


A kérdezőnek semmi felelőssége nincsen. SEMMI.

2014. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Ne haragudj Kérdező, de aki egy ilyenen fennakad... áh inkább nem is írok semmit. Hát hallod lenne egy két szavam a sráchoz az biztos...
2014. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!