Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális reakció szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális reakció szerintetek a barátomtól?

Figyelt kérdés

A barátomról tudni kell, hogy sosem ébred fel az ébresztőórára, és lehetetlenség 10 percnél korábban felébreszteni.

Ilyenkor hagyom, mert nem akarom rángatni.


Ma vizsgája volt reggel, fél 7-kor csörgött ébresztgettem de semmi... így hagytam hogy az ő dolga.

8-kor elkésve kelt és kiabált velem hogy tudom jól hogy vizsgázik mirét nem ébresztettem fel és hogy lehetek ilyen felelőtlen 21 éves létemre...


Mondtam neki hogy nem az én kötelességem felébreszteni, erre azt vágta a fejemhez hogy ez igaz, de miatta mvolt fent hajnali 2-őig (szeretkeztünk)


Aztán dúlva-fúlva elment.


Vélemények?



2014. jan. 15. 12:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Mindketten hülyék vagytok..


A párom munkája elég rugalmas, lényegében akkor megy be dolgozni, amikor akar, és volt már rá példa, hogy rugdossan ki az ágyból, végül mégse, mert most olyan jót alszik..

Ilyenkor mindig többször rákérdezek, hogy akkor biztos? Nem fontos bemennie hamar? Nem, nem, most aludni akar. Jó, ilyenkor hagyom.


De azért ha vizsgázik, akkor kirugdosom az ágyból, mert tudom, hogy tétje van. Neked is lehetett volna annyi eszed, hiszen tudod, hogy fontos neki, akkor meg úgyse fog hisztizni, inkább örül, hogy felkeltetted és nem hagytad, hogy elkéssen..


Nem vagy hibás, az ő hülyesége miatt, de tényleg végig gondolhattad volna a dolgot kétszer is..

Nem a gyakorlatáról késett el, hanem egy vizsgáról.


Arról nem is beszélve, hogy megtanulhatnád mérlegelni a dolgokat, mi fontos és mi nem.


Ha a párom nyit kaput aznap a munkahelyen, akkor az fontos, mindenképp fel kell kelnie..ha vizsgázik, akkor az fontos, hiszen tétje van. Ha laborja van, amire kötelező menni, már nem pótolhat többet, különben bukta a tárgyat, akkor felkeltem mert fontos..


Ha előadásról hiányozna, vagy munkába menne 1 órával később, de nincs aznap semmi megbeszélése, akkor meg hagyom aludni, ha ő azt mondja..


Szóval gondolkozhatnál egy kicsit 21 éves létedre.

2014. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Bocsánat, Soulmojo, az én anyámat!

Nem kezdek el papolni az emberekről, kapcsolatokról és a társaságokról, mert nem oktatni akarok.

Egy kapcsolatban IGENIS, FIGYELJEN ODA EGYIK A MÁSIKRA. Máskülönben mi a halálért vannak együtt?

Az megint más, hogy ha egyedül lennék, akkor persze, hogy egyedül rajtam áll a felkelés ténye. De a kbszott magyar mentalitás ne rágja már be magát mindenhova, hogy az egyik vállvonogatva elmegy a másik mellett, mikor tudna segíteni! Könyörgöm, az állatokban több empátia van, mint sok emberben.

Nem mondtam, hogy a kérdező a hibás. Mindketten azok.

Aztán lehet megint ugrálni, nekem ez a véleményem. Egy kis odafigyelésért nem fognak senkit meglincselni egy kapcsolatban. De biztos én vagyok a hlye és érzéketlen.

2014. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

dr. Heartattack


Az egész szőrszálhasogatás egyébként. Én azért háborodtam fel ezen az egészen, mert a srác kb. a párjától várja el hogy ébresztőóraként funkcionáljon. Majd amikor ezt ő nem tette meg akkor besértődik, és azt vágja a fejéhez, hogy felelőtlen? Ugyanmár. Ez nem empátia és figyelem kérdése. Ha egy-egy alkalomról lenne szó akkor oké. De folyamatosan?

2014. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

"Változtatni kell, vagy fogadjon el olyannak amilyen vagyok?"


ez is az én kérdésem, alapvetően rólam és a problémáinkról szól, ha épp van egy fölös 5 percetek és tudtok erre is válaszolni nagyon megköszönném :)

2014. jan. 15. 13:39
 25/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a te hibád most, ha tudnám, hogy a barátom ébren van akkor, mikor én valamiért épp nem tudok felébredni, pedig FONTOS lenne, és ezt ő is tudja, ennek ellenére mégse ébreszt fel... hát, mérges lennék, nem is értem mi motivált téged arra, hogy hagytad tovább aludni. Miért gondoltad úgy, hogy jó lesz ez így, hagy aludjon?

Ha te akkor nem lettél volna ébren, hanem te is csak alszol, akkor persze más a szitu, de te ott voltál mellette ébren, tudatában annak, hogy így elkéshet, és nem tettél semmit.

Gondolj bele fordítva, te nem tartanád furának, hogy a barátod nem ébreszt fel ilyen helyzetben?

Vagy ha nem jársz suliba, akkor mondjuk tegyük fel épp állásinterjúra kéne menned, de véletlen átalszod az ébresztőt, ő ott van melletted ébren ,de nem szól.

Most mondd, hogy nem lennél ingerült te is a helyében...

Szóval a helyedben én bocsánatot kérnék tőle (pedig ritkán teszem ezt...), viszont utána megbeszélném nyugodtabb körülmények között vele, hogy egyébként milyen fajta viselkedései nem tetszenek, miket láttok problémának a kapcsolatban, mert itt sokkal mélyebb gondok vannak ennél a szitunál... és az egy dolog, hogy ezt te rontottad el, máskor lehet, hogy ő csinál hülyeséget.

Szóval beszéljetek át MINDEN gondot, és keressetek rá megoldást, különben nem lesz hosszútávú ez a kapcsolat. :(

2014. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Soulmojo


Persze, azzal egyetértek, hogy nem ébresztőóra egy ember sem.


Kérdező:

Nem akarlak megbántani, már válaszoltam arra a kérdésre. Mit vársz ezek után, ez az ébresztős dolog kijöhetett volna rosszabbul is.

2014. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Elolvastam a másik kérdésed is.

Részben hasonlítok rád, legalább is ilyen voltam. Rengetegszer megkaptam én is a páromtól, hogy sokat 'dunnyogok' hisztizek, kapom fel a vizet. Aztán odáig jutottunk,hogy nem vett komolyan. Ha ilyen volt már, le se sz*rta amit mondani akartam neki, mert nem akarta, hogy veszekedjünk.

Már meg sem hallgatott...

Aztán meg kellett tanulnom a hisztiket és dunnyogásokat átalakítani normális beszélgetésbe és kontrolálni őket.

Ha érzed,hogy felhúztad magad, ne kezdj el jelenetet rendezni és hozzávágni mindent. Jobb ha akkor hallgatsz, elvonulsz és mégegyszer átgondolod a helyzetet. Ha még mindig úgy gondolod majd,hogy téged megbántottak, akkor is szép nyugodtan közöld vele, hogy nem akarsz veszekedni, de neked kicsit sértő volt ez az.

Hidd el sokat segít,ha meg akarod tartani a barátod.

A jelenlegi kérdéshez nem tudom mit szóljak. Talán én is elvártam volna kicsit a barátomtól,hogy ha már itt van velem és együtt kelünk, költsön fel már, hisz vizsgám van. Mond el neki, hogy sajnálod, tanultál a hibádból.

2014. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nehogy már még te legyél a hibás az ő dolga miatt.....


Ha nem tud felkelni az órára akkor gyakoroljon....állítsa úgy be hogy ordítson a telefon. De ne kenje rád.


Ha dolgozna akkor mindenhonnan kirúgják mert őnagysága nem tud felkelni az órára?


Nem csak te , de senki nem lenne vele ott mindig hogy felébresztgesse! Eszem megáll.


Harapd meg. Öntsd le hideg vízzel vagy nem tudom. Mond meg hogy az ő dolga felkelni.


27/N

2014. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Sztem ez csak egy jó ok a szakításra, ezért megy még mindig a vita. Ez a kapcsolat már régen rossz volt, ez csak jéghegy csúcsa.
2014. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ezt nem itt kéne kitárgyalni, pláne, hogy gond van veled. Én a srác helyében ha ezt megtalálnám a sok sok problémád ellenére valószínűleg nem akarnám folytatni, ha valaki 21 évesen komolyan ezt látja problémamegoldásnak az elég szomorú.
2014. jan. 16. 12:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!