Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális reakció szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális reakció szerintetek a barátomtól?

Figyelt kérdés

A barátomról tudni kell, hogy sosem ébred fel az ébresztőórára, és lehetetlenség 10 percnél korábban felébreszteni.

Ilyenkor hagyom, mert nem akarom rángatni.


Ma vizsgája volt reggel, fél 7-kor csörgött ébresztgettem de semmi... így hagytam hogy az ő dolga.

8-kor elkésve kelt és kiabált velem hogy tudom jól hogy vizsgázik mirét nem ébresztettem fel és hogy lehetek ilyen felelőtlen 21 éves létemre...


Mondtam neki hogy nem az én kötelességem felébreszteni, erre azt vágta a fejemhez hogy ez igaz, de miatta mvolt fent hajnali 2-őig (szeretkeztünk)


Aztán dúlva-fúlva elment.


Vélemények?



2014. jan. 15. 12:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Szerintem meg ezt nem itt kéne kitárgyalni, pláne, hogy gond van veled. Én a srác helyében ha ezt megtalálnám a sok sok problémád ellenére valószínűleg nem akarnám folytatni, ha valaki 21 évesen komolyan ezt látja problémamegoldásnak az elég szomorú.

"


fail?

2014. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Hozzászóltál a saját kérdésedhez kívülállóként...? Most, komolyan?
2014. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
utolso nekem is furcsa volt az a komment.. mivel nem kaptunk valaszt a kerdesedre....
2014. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!