Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ment már tönkre amiatt kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már tönkre amiatt kapcsolatotok, mert a párotok állandóan az exeit emlegette?

Figyelt kérdés
Előrebocsátom, felnőtt férfiról van szó. Mindent kéretlenül elmond a volt kapcsolatairól, kalandjairól, azt is tudom már lassan, kivel név szerint hol, milyen fűcsomón szexelt. Többször céloztam már neki rá, hogy nem ilyen formában vagyok kíváncsi a múltjára. Mélyebb dolgok megbeszélésétől irtózik, néha belekezd, de csak morzsákat mond, én meg nem szeretném azzal tölteni az életemet, hogy kimozaikozom. Utána következik egy pálfordulat, és kijelenti, hogy ne is próbáljam megérteni. Megnyílni sajnos ezek miatt nem tudtam neki a fél év alatt. Már sosem lesz jobb? Egy ideje nagy nehezen abbahagyta az állandó 'sztorizgatás', de sajnos rengeteg kételyem, frusztrációm származik már ebből. Ha éppen visszautasít valami miatt, csak arra tudok gondolni, hogy azokat a nőket biztos nem utasította vissza stb... Ő körübelül 5%-át ismeri az eddigi életemnek. A múltkor a fejéhez vágtam, hogy őt nem is érdekli a személyem, de ez szerinte nem igaz, ezt csak én látom így. Én láttam benne értékeket, amiért képes voltam megszeretni, mégis úgy érzem, tudattalanul egyfolytában próbál meggyőzni az ellenkezőjéről. Nem akarok kisregény írni, csak kíváncsi vagyok más mit tenne a helyemben. Valóban menthetetlen helyzet? Jobb lenne inkább kilépni, vagy valakinek sikerült hasonlót megoldani, kibogoznia a csomót?

2014. jan. 18. 20:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Sokakkal ellentétben az én észrevétem, hogy független attól nő/férfi egyáltalán nem normális dolog, ám ez miatt valakit elhagyni az olyan primitívség mint itt a hozzászólások 99%-a.

28 éves normális gondolkodású férfi vagyok és az előző kapcsolatomban a lány szájából 1 évig csak az előző párjáról hallottam dolgokat, természetesen nem napi rendi téren, bevallom már sokalltam és frusztrált nem kicsit...

Aztán valami hatására ez elmaradt, de a kapcsolatunk 2 év után tönkre ment. Nem ez miatt, teszem hozzá.

Nem kell burkoltan fogalmaznod, állj ki az elveid mellett és nyersen parasztosan vésd az agyába, hogy ez neked nem kellemes téma sőt nem is érdekel, ha szeret észbe fog kapni és idővel elfelejti a sztorikat.

2014. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, próbáltam azért már megbeszélni vele, lehet, hogy nem voltam elég egyértelmű. Teszek még egy legutolsó próbát, ha ez sem válik be, akkor inkább kilépek... :(
2014. jan. 18. 20:51
 13/28 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg Neki, hogy legalább miattad hagyja abba, mert igen bánt Téged! Vegye, aminek akarja, féltékenykedésnek is pl., csak hagyja abba, ha fontos vagy neki! Kérdezd meg, hogy fordított esetben ő hogy érezne? Ha Te hoznád fel minden egyes nap az exeidet és a szexuális életeteket! Ha mindre bunkón reagál, akkor hagyd ott! De azért egy próbálkozást megér! :)
2014. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat, #10-esnek címeztem az előzőt.
2014. jan. 18. 20:52
 15/28 A kérdező kommentje:
#11-es, én sem akarok egyből szakítani, de számomra érthetetlen és elgondolkodtató, hogy miért gondolja azt, férfiként nem tud más értéket felmutatni, mint a numerái számát és a különféle történeteket. Ugyanakkor meg összezavar, mert megmutatta már egy teljesen más oldalát is. Akkor most melyik a valódi arca? Nem azzal van a baj, hogy megemlítette némelyik kapcsolatát. A móddal van bajom. Semmi értelmes dolgot nem tudok, hogyan, miért értek véget a párkapcsolatai, egyedül a szexualitás része van kihangsúlyozva.
2014. jan. 18. 20:59
 16/28 anonim ***** válasza:
Ha a férfiakat szeretnéd megérteni, akkor már most hagyj fel Vele! :D Az én barátom az első hónapokban szó szerint le sem szart és nem foglalkozott velem! És rengeteg probléma volt vele... Önsanyargatás felsőfokon! De mivel fontos voltam neki, így megváltozott, mondhatni teljesen! :) Mára meg sem közelíti a régi énjét, ahogy viselkedett velem :) Nem hiszem, hogy még egyszer végigvinném azt az időszakot :D De hála az Istennek túléltük és most már nagy a szerelem :)
2014. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tudod amelyik kutya ugat az nem harap. Egy ötlet, kérd meg had ismerd meg legalább az egyiket, mondjuk a legrégebbit aki már sehogy sem kötődik hozzá. Nem túl jó ötlet, de sok mindenre fény derül, másrészt, ha visszakozik hanta az egész story. Tényleg nem értem az embereket és sajnos a munkám miatt több 100al találkozom nap mint nap.
2014. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Csak velem az a baj, ha úgy érzem, méltatlanul bánnak velem egy idő után kiüresedek. :( Jártam már így, csak más miatt. Akkor tepert volna az illető, amikor már késő volt. Én nem a férfiakat szeretném megérteni, sőt első sorban abból szoktam kiindulni, hogy emberek vagyunk.
2014. jan. 18. 21:12
 19/28 A kérdező kommentje:
fotocella, gondoltam erre, de el is vetettem. Nem olyan jó ötlet ez, mert ha kiderül, szerintem még én járnék pórul. Egyébként a haverok kórusban erősítik meg a történeteket, egyfajta cinkosságot vállalva évődnek is rajta.
2014. jan. 18. 21:17
 20/28 anonim ***** válasza:
Ez tiszta sor, de most a veled folytatott beszélgetés során illetve amiket olvastam, csak a szexről témázgat az exeiről, ha jól értem. Viszont akkor lehet keveset nyújtasz az elvárásainak? Morbid, tudom jól. De lehet még is itt a bibi? Mondjuk engem amikor ilyenről kérdeztek, mindig az volt a válaszom, hogy jó volt és nem tudok hasonlatot vagy különbséget tenni köztetek és ezzel le is zártam.
2014. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!