Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen gáz még anyáddal/a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen gáz még anyáddal/apáddal lakni?

Figyelt kérdés
Szóval?

2014. jan. 18. 22:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"#7 szánalmas a kommented.

abszolút nem tükrözi a valóságot..

és mielőtt belém kötnél, és 25 évesen költöztem össze a barátnőmmel, mert nem voltam hajlandó albérletre kiadni évente 600-800 ezer forintit, mikor azt a saját házamra is gyűjthetem!!!

ennyi."


Mennyi félretett pénzed van most?

2014. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

30+ már eléggé gáz..


Kérdező, így hogy mindjárt költözöl, esetedben így nem gáz..

2014. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
#7: ehhez annyit tennék hozzá, hogy én 4,5 hónap múlva leszek 20, és nem úgy néz ki, hogy a közeljövőben elköltözöm. Egyrészt 20 évesen még egyáltalán nem annyira "felnőtt" az ember. Másrészt, pedig most kezdtem a főiskolát, mellette nem dolgozom (egyszerűen nincs rá időm), így elég nehéz lenne elköltöznöm, főleg egyedül.
2014. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban ez egyáltalán nem gáz, mivel sajnos magasak az árak, a bérezések szinte mindenhol a béka segge alatt így sokan már annak örülnek hogy a szülői házban van egy saját kis lakrészük.


Sokan azért nem költöznek el otthonról mert egyedül minek éljenek ha nincs párjuk például. Vagy a párjuk még nem dolgozik és nem tudják eltartani.

Régebben azért 20-22 évesen már illő volt elköltözni otthonról, jó de akkor olyan világ volt hogy mindenkinek volt munkája és a férfiak amint végeztek a katonasággal, leszereltek, és elmentek dolgozni a 98% uk már külön életet élt.

Én is már lassan 22 éves leszek. Jó elvagyok itthon a szüleimmel, nincs ezzel baj meg így legalább van lehetőségem spórolni ameddig lehet hogy ha az élet összehoz egy lánnyal akivel külön költöznénk akkor legyen mihez nyúlnom kezdések.

Egyik haverom fél éve költözött össze a barátnőjével, és mindketten minimálbérért dolgoznak hogy eltudják tartani magukat. A lakás a lányé mivel örökölte, elvannak de a gatyájuk rámegy mindenre, szórakozásra már nem nagyon telik nekik, és ez a kapcsolatukat is kezdi tönkretenni, főleg hogy mindketten még csak 21 évesek.

A mai világban meg sokan direkt nem költöznek el otthonról akár van párjuk akár nem mert nincs miből.

Akit ismerek a munkahelyemen srácot ő 28 évesen is még a szüleivel él, és hiába keres jól, már milliói vannak félretéve neki plusz örökölt is egy jó nagy telket ingatlannal meg mindennel, de azért nem költözik el otthonról mert egyedül van, nincs barátnője, és a szüleit sem akarja otthagyni mert az apja már betegeskedik és időnként szüksége van a felügyeletre.


Én nálam szerencsére nincs ilyen, de ameddig nem lesz párom nem nagyon szeretnék elköltözni.

Jó egyszer úgy is elfogok majd mert szeretnék komolyabb munkahelyet, és kitudja hogy hová fog sodorni az élet.

De addig bármi változhat mert ha sikerül találnom egy lányt akivel összeillünk és közös jövőt szeretnénk akkor 99% hogy költözés lesz a vége.


Inkább akkor gáz ez ha az illetőnek még 30 évesen sincs párja, és nem is akar elszakadni a szülőktől, főleg ha tudna, ha nem tud akkor az megint más téma, de ha lenne is párja és ketten tényleg jól el lennének anyagilag is, és azért sem költözik a az már tényleg gáz. Kivéve ha indokolt ok van rá hogy a szülei mellett maradjon mondjuk betegség miatt felügyelnie kell rájuk, az megint más.

Tehát itt fel kell mérni hogy milyenek a körülmények.

2014. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%

"#7: ehhez annyit tennék hozzá, hogy én 4,5 hónap múlva leszek 20, és nem úgy néz ki, hogy a közeljövőben elköltözöm. Egyrészt 20 évesen még egyáltalán nem annyira "felnőtt" az ember. Másrészt, pedig most kezdtem a főiskolát, mellette nem dolgozom (egyszerűen nincs rá időm), így elég nehéz lenne elköltöznöm, főleg egyedül."


Szíved joga. Én úgy látom, hogy a fontos szakmai és emberi tapasztalatok jó része pont ebben az életkorban van, ez alapozza meg a későbbi életet. Ha neked más a tapasztalatod, én azt is elfogadom. De számomra sokkal érdekesebbek, izgalmasabbak azok az emberek, akik már önállóak. Nehezen is tudnám elképzelni, hogy például járjak valakivel, akire még az anyukája mos. De mindenkinek más vált be, úgyhogy elfogadom azt is ha te így döntesz. Csak a véleményemet fejtettem ki, direkt nem is ítélkeztem. :)

2014. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Én sem ítélkeztem, mindössze kifejtettem, én mást gondolok erről. :) Egyébként az ismerőseim közül a kortársaim ~100%-a a szüleivel él még.

Valamint még annyit pluszban, hogy változik a világ, régen sokan már 9-10 évesen is dolgoztak, hogy meg tudjanak élni, manapság ez már elképzelhetetlen (és most nem a gyerekmunkát tiltó törvényekre gondolok).

2014. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Ja, #13 voltam, szerintem összekevertél egy korábbi kommentelővel :)
2014. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

rengeteg oka van ha nem költözöl el otthonról és nem lúzerság ha otthon laksz


haza KELLET költöznöm 25 évesen mert anyám beteg és nem lehet egyedül hagyni

SOHA nem költözök már el itthonról őt előbb viszi el a fekete autó akkor meg már nem kell elköltöznöm ugye


nem az a gáz ha otthon laksz hanem az ha még mindig a koszos zoknid úgy viszi ki anyád utánad

2014. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
hát azért szerintem már illene külön cucccolni tőlük és saját lábon megélni, én el nem tudnám viselni velük együtt lakva. 26 voltam, mikor elcuccoltam. de nem bántam meg. nem kell nekem felügyelet, meg belepofázás mindenbe.
2014. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%

Normál esetben 25 évesen már gáz.

Nem az anyagiak miatt, a gondolkodás miatt. Aki otthon él sokáig, az általában rengeteg dologból kimarad, rengeteg mindent nem tapasztal meg, és ez a gondolkodására is rányomja a bélyegét.

Például ahelyett, hogy törekedne a jobb munkára és előbbre jutásra, csücsül a fenekén és örül, hogy havi 80 ezerből félre tud tenni 50-et. Számomra szimpatikusabb, aki inkább tesz érte, hogy rövid időn belül a többszörösét megkeresse, és ezért dolgozik, tanul, stb.

A langyos pocsolyában ülni nem túl vonzó.

2014. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!