Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ennyit érnek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyit érnek már a társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

[link]


Nekik a való életben 1 ujjára 10 férfi jutna. És olyan is van, aki házas és barátot keres. De minden társkereső oldalakon ilyen modell kinézetű nők vannak.


Akik meg valóban társat keresnének, azoknak nyomuk sincs.


És ám falvakon is vannak ilyen sikkes, modell, szuperkinézetű nők. Vagy ezeket a képeket a társkereső oldalak retusálják ki.


Egyébként a való életben is ilyen nőkbe botlunk már.



2014. jan. 19. 22:38
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Hát én szép vagyok, és semmi kamu szaga nnics a dolgonak, csak sok csajt elkeserít h sehol sem találni komoly kapcsoltatot de peresze tárkeresőn se mert egyből azt hiszik kamu... tulajdonképpen mindig
2014. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Vannak visszafogottabbak is csak kevesen. A legtöbb ilyen modellkinézetű, mert ezek a profilok nem valós személyeket takarnak, érts: vagy az oldal üzemeltetői hozták őket létre vagy egy fiú/férfi unatkozik...Nyilván a pénzes társkeresőkön tudják, hogy azokat a nőket nézik meg legtöbben, akik szépek. Őket akarja a legtöbb férfi és ezért képesek előfizetni is, hogy felvehessék a kiszemelttel a kapcsolatot. Az üzemeltetők meg kaszállnak, azaz a pénz beszél.


Ott az igazság!

2014. jan. 19. 22:54
 13/45 anonim ***** válasza:
11-es: Ha szép vagy, akkor élőben sem lehet akadály az ismerkedés számodra.
2014. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Szépek ezek a lányok, de azért nem modell kinézetűek. Amúgy csak saját példámat megemlíteném. Rám mindenki azt hitte, hogy olyan lány vagyok, amilyet Te is írtál, hogy minden ujjamra 10 férfi is jut:) És emiatt nem is közeledtek felém a férfiak, aztán felregisztráltam társkeresőre, hátha ott bátrabbak lesznek. És így is lett:D Ott ismertem meg a páromat, aki nem akarta elhinni, hogy 22 évesen vele volt az első kapcsolatom. Pedig ez van:) Mindenki elítélt kinézetem miatt, azt hitték valami "modell szépség" vagyok,akinek csak a tökéletes a nyerő, holott még erős önbizalomhiányom is volt :D Szóval csak annyit tudok javasolni, hogy ne ítéljétek meg az embereket kinézet alapján. Lehet, hogy a képen látható lányok között van olyan, aki egy szerény, egyszerű teremtés.:)
2014. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Szerintem a képek valósak.

Nagyon sok csinos nő van, ez tény.

Az, hogy mit akarnak a társkeresőkön - na, ez az igazi kérdés. Szerintem flörtölni. Ha áttöröd az ingerküszöböt, akkor leszel sikeres. Sablonos akármikkel nincs komoly esély.

Aztán az is igaz, hogy az ember lánya kap napi 50 levelet, egy idő után egyet sem néz meg. Bemásolhatnám az első 100 levelet, szinte mindben ugyanaz van. Pontosabban 2-3 típus van és az ismétlődik. Ezért nem válaszolgatunk.

2014. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
A love.hu-t teszteltem még le régebben. Regisztráltam magamnak 3 profilt. Azt hiszem 22-27 év között regisztráltam be, mint férfi, tehát volt 3 férfi profilom... Kaptam az üzenetet, hogy xy lávolt téged. És ez az xy belávolta mindhárom általam létrehozott profilt.
2014. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

"Szerintem a képek valósak."


Dehogy valósak a képek! Nézd meg a kérdező képén az alsó sorban a középsőt! Szerinted az valós? Internetről leszedett anyag csupán...

2014. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2014. jan. 19. 23:00
 19/45 A kérdező kommentje:

A facebook is azért van, adatgyüjtés céljából. Miket szeretünk, és a reklámokat úgy alakítják hozzánk.


Amikor átmehetnénk a barátainkhoz a szomszédba beszélgetni, vagy elmenni valahova. Inkább ott vitatják meg a napi teendőiket.

2014. jan. 19. 23:06
 20/45 anonim ***** válasza:
OK, azért ébrednek bennem a kételyek :)
2014. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!