Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ennyit érnek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyit érnek már a társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

[link]


Nekik a való életben 1 ujjára 10 férfi jutna. És olyan is van, aki házas és barátot keres. De minden társkereső oldalakon ilyen modell kinézetű nők vannak.


Akik meg valóban társat keresnének, azoknak nyomuk sincs.


És ám falvakon is vannak ilyen sikkes, modell, szuperkinézetű nők. Vagy ezeket a képeket a társkereső oldalak retusálják ki.


Egyébként a való életben is ilyen nőkbe botlunk már.



2014. jan. 19. 22:38
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Ismét facebook. Meg a politikusok és média emberek is lesegetik bármeikünk profiljait. Híradóban volt.
2014. jan. 19. 23:10
 22/45 anonim ***** válasza:
azért mert mindenki azt hiszi úú ez a csaj szép biztos minden újára akad egy ffi, minek menjek oda...
2014. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

"ez a csaj szép biztos minden újára akad egy ffi, minek menjek oda"


Hát igen, de valahol jogos...

2014. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
a legelsőn kívül mindegyik kvára de közepes csaj, közel sem a modell kateg. nem vagyok egy adonisz de ezeknél nekem szebb barátnőim voltak... szóval nem vágom miről beszélsz
2014. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Ja, persze te szépnek láttad őket.
2014. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
az a hosszútávú tapasztalatom, hogy sz.rt sem érnek és időpocsékolás az egész, normális, átlagos emberek számára.
2014. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Ez a CsP társkereső oldal, innen már legalább 20+ lányt szedtem össze, mindegyiknél sikerem volt nagyrészt. Persze volt kivétel, aki az agyamra ment és 3 perc alatt letöröltem. Egyébként ha nem vagy biztos abban, hogy valós a kép, akkor Google képeknél keress kép alapján.
2014. jan. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már.

Az átlagos lányok is 100 levelet kapnak, és ők is simán válogathatnak legjobbakból a legjobbat.

Szinte ugyanakkor egy átlagos pasinak esélye sincs a társkeresőkön.


Azaz kábé 1000-ből 1 aki szerencsés.

2014. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

pl szerintem helyes pasi a férjem, de ha eltekintek attól, hogy imádom és szeretem, és nekem ő a világ legjobb pasija, akkor külsőre szerintem tök átlagos.


Ilyen internetes társkeresőn ismerkedtünk meg. Én sem vagyok átlagosnál jobb semmiképpen. Én 6 hónapig voltam fent amikor megismerkedtünk végre, ő meg csak 2 hete. 5 lánynak írt, 3-man válaszoltak, aztán 1-2 üzenet után már csak velem foglalkozott.


Szóval ahol mi voltunk, ott is sok szép lány és helyes pasi volt regisztrálva. Ráadásul tök ingyenes oldal. Nem hiszem hogy mindenki kamu:D


Simán előfordulhat hogy ezek valós profilok.


Van olyan ismerősöm aki így neten ismerkedik mert a munkája miatt hétköznap már nincs energiája eljárni ide oda, hétvégén meg pihenni szeretne. Ha épp randija van akkor elmegy, de ennyi. Egyébként ha a barátaival van akkor velük van és nem vadászik:D ezért ismerkedik társkeresőn.


De szép lány. És ő is valós személy. 28 éves egyébként.


Ennyi erővel simán lehetnek valósak azok is akiket te ennyire szépnek tartasz.


27/N

2014. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Volt társkereső oldalam. Ez benne az ÜZLET!


Csini csajt feltenni, erre regisztrálnak a pasik, akiknél a többség ugyanúgy mint a való éltben meg akarja vásárolni a nőt ajándékkal, így előfizet prémium tagságra, csak hogy nem kelljen várni, csak hogy tudjon levelet küldeni, csak hogy lássa a képeit.


Nézz fel love.hu-re, az ilyen nőknek kb 1600 as levél listája van, amiből 1530 olvasatlan. Vajon miért? azért mert a kutyát se érdekli, hogy ki írt, és mit írt neki. Csak egy csali, amire 1600 ember ráharapott, és ezek közül biztos volt ~15 aki csak emiatt előfizetett.


10 ilyen "nő", és máris van 150 előfizetőd. 150x havi 1000ft, 150e mínusz az adó, az ingyenes tagok meg bámulják a reklámot.


Ugyan ezt el lehet játszani a csajokkal is. Bár ők gondolkodnak, a statisztika szerint. :)

2014. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!