Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ennyit érnek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyit érnek már a társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

[link]


Nekik a való életben 1 ujjára 10 férfi jutna. És olyan is van, aki házas és barátot keres. De minden társkereső oldalakon ilyen modell kinézetű nők vannak.


Akik meg valóban társat keresnének, azoknak nyomuk sincs.


És ám falvakon is vannak ilyen sikkes, modell, szuperkinézetű nők. Vagy ezeket a képeket a társkereső oldalak retusálják ki.


Egyébként a való életben is ilyen nőkbe botlunk már.



2014. jan. 19. 22:38
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
A romantikát felváltják a nyálas justin beaber énekesek.
2014. jan. 21. 03:07
 42/45 anonim ***** válasza:

18:19


Nincs olyan, hogy ingyenes oldal.


Amelyiknél nincs előfizetés, annál reklámokat tolnak a szádba, illetve 0 korlátozás van regisztráció szinten. Az összes perverz megtalálható az oldalon.

2014. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Tessék, én itt ismertem meg a férjemet.


[link]


nem írtam mert senki nem kérdezte melyik oldal. Nem tudom mit kell szemétkedni. Nem kérdeztétek, nem írtam. De attól még tudok írni.


És azt sem állítom hogy nincsenek hülyék fent, de azokat ki kell szűrni.


Ne várjátok már azt, hogy minden csak az öletekbe hullik.... ahhoz hogy találjatok valakit, tenni is kell.


Egy fillérbe nem kerül az oldal annak aki rendeltetés szerűen akarja használni. Üzenetek váltása, profilok nézése stb...


Azt hiszem az a prémium hogy smsben értesítsenek ha üzeneted jött. De lássuk be hogy ez nem létszükséglet...


Minden más ingyen van rajta. De persze keresni kell, és szelektálni. Na mindegy. Nem mondok többet. Nekünk bejött és kész.

2014. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

<Amennyiben a roma lányokat szépnek találod, akkor oké, de nekem nem azok tetszenek, mint neked. >


hogy jönnek ide a roma lányok? :D

2014. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Itt vannak és kész
2014. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!