Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ennyit érnek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyit érnek már a társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

[link]


Nekik a való életben 1 ujjára 10 férfi jutna. És olyan is van, aki házas és barátot keres. De minden társkereső oldalakon ilyen modell kinézetű nők vannak.


Akik meg valóban társat keresnének, azoknak nyomuk sincs.


És ám falvakon is vannak ilyen sikkes, modell, szuperkinézetű nők. Vagy ezeket a képeket a társkereső oldalak retusálják ki.


Egyébként a való életben is ilyen nőkbe botlunk már.



2014. jan. 19. 22:38
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Ezért kéne gondolkodni, és nem fizetős oldalra menni:)
2014. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

29-es drága!


"Ráadásul tök ingyenes oldal. Nem hiszem hogy mindenki kamu:D0"


Hol tök ingyenes oldal, mondd szívem? :D Ez neked ingyenes?

[link]


Ne vicceljél már! Azt nem engedi megnézni ez a sz@r, hogy ellenőrizzem ki nézte meg az adatlapomat! Megnézte az adatlapomat egy lány, belávolt én visszalávoltam. Szeretne megismerni és én is őt, de egyszerűen nem engedi ez a retek oldal, hogy felvegyem vele a kapcsolatot. Már 3 napja pókolgatjuk egymást. Nagy nehezen sikerült megtalálnom Iwiw-en, arra várok, hogy végre fellépjen oda és elolvassa a levelem.

2014. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

< Ja, persze te szépnek láttad őket.>


ennek úgy mi értelme volt ombre? :D nyilván annak láttam őket. ezeket meg itt a képen nem igazán. ilyen az élet. nem te fogod megmondani hogy ki mennyire szép és soha nem lesz hivatalos skála a szépség mérésére. nekem ezek maximum közepes szintűek akkor is ha mindenki fejreáll.

2014. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, de a te ízlésed sz@r. Ennyi!
2014. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
szerintem meg a tied egy rakás gőzölgő tehénsz ar. ennyi! ez ilyen.
2014. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Én arra az oldalra mondtam, hogy ingyenes, ahol én megismertem a férjemet. Arról nem tehetek hogy nem tudsz olvasni:)


Minek mész fizetős oldalra egyébként? Tök felesleges amikor vannak ingyenes oldalak is.


29 voltam.

2014. jan. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

35: Amennyiben a roma lányokat szépnek találod, akkor oké, de nekem nem azok tetszenek, mint neked.


36: Melyik az az oldal akkor? Mert én ingyenes és normális társkeresőt nem ismerek...

2014. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
36: Ne parasztkodj, max te nem tudsz olvasni!
2014. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Egy k_rva szóval nem írtad melyik volt az a társkereső, tehát te nem tudsz írni!
2014. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

szembesülni kellett azzal a ténnyel, hogy semelyik társkereső oldalon, de nég ismerkedős klubbokban sincs visszafogott kinézetű, és öltözékű, nem mindenét kimutató nő(k). Vagy házas, vagy csak unatkozik.


Egy korszakváltás lesz a nők terén. Mindegyik modell kinézetűvé válik. A romantika kihal!

2014. jan. 21. 03:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!