Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire sok múlik egy diplomán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sok múlik egy diplomán?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint ne várjam el a barátomtól, hogy ha van diplomája, olyan lánnyal járjon, akinek nincs. Mert hogy ez zsák a foltját elven működik. Neki sincs diplomája, apunak se, és megvannak (szakmájuk van). A húgom is mindig a sulijából lóg valami sráccal.

Nem vagyok buta, szorgalmas is (3 nyelven beszélek folyékonyan, további 3on értek), csak rosszul választottam szakot, és nem úgy megy az iskola, mint kéne.

Anyu szerint esélytelen, hogy egy olyan családba befogadjanak így, ahol mindenki már diplomás. (A barátom tanár, a szülei mérnökök)


Tényleg ennyire számít a diploma?


20l


2014. jan. 21. 14:33
1 2 3
 11/28 LeftBehind ***** válasza:
Anyádéknak gratulálok a felfogáshoz....
2014. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ha felsőfokú nyelvvizsgád van, akkor nyelvsuliban is taníthatsz, járj utána!
2014. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nem, nem számít a diploma.

Fejezd be inkább az egyetemet, ha nem úgy megy ahogy kéne. Inkább menj ki külföldre pincérkedni ;)

17/L

2014. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Költőnő? ***** válasza:

csak a bunkó, sznob embereknek számít ennyire a papír. Rengeteg, ostoba, sík és paraszt diplomást ismerek, és rengeteg értelmes, értékes nem diplomás embert. Nálunk pl baráti körben pár hónapja így viccesen szóba kerültek a papírok. Új volt egy lány a társaságban és mondta, h úgy örül, h ilyen értelmes, diplomás társaságba csöppent, merth neki nincs. Pislogtunk egymásra h ez most mi, mert kb volt, akiről nem is tudtuk h van-e neki vagy nincs, mert miinket ez kb sosem érdekelt.

Mindig jól el tudunk dumálni, akár vitázni is erről arról, de nem a papír köti össze az embereket, hanem a kölcsönös tisztelet és kb azonos szellemi szint.

Jó, amikor egyik másik mérnök elkezd a robotikáról meg az emberi agy kapcsolatáról beszélni, akkor olykor csak pislogunk, mint a levelibéka, de mivel mki nyitott és érdeklődő, sosincs olyan, h magas téma. Persze az a ritkább, h ilyenekről beszélgetünk, mert annyiféle végzettség és érdeklődés van, h mki fújhatná a magáét naphosszat. Szal ha két ember közösséget akar találni, azt nem a papír fogja megteremteni.

2014. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

csak nem egy szőke, felvidéki lány vagy? :D


Nem, ilyenen nem múlik.. normális ember esetében legalábbis

2014. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Milyen nyelveken beszélsz?
2014. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Nem igaz hogy mindenütt felismernek xD


Ki buktatott le? :D

2014. jan. 21. 15:29
 18/28 A kérdező kommentje:

Szlovák és angol folyékonyan (C1-es szinten szerintem beszélek, de angolból csak a B2-es van meg, azt még 2 éve csináltam, kéne már C1-est is..hm...), egy kicsit németül, emelett értek oroszul (most tanulom, de nagyon jól értek, írok/olvasok, kell még pár hónap intenzív tanulás, hogy folyékonyan beszéljek), és csehül.

Magyart ugye nem számoljuk, az logikus :D

(de azzal 3)

2014. jan. 21. 15:32
 19/28 anonim ***** válasza:
Értem. Jó lett volna, ha spanyolul :P
2014. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
miért, mi van a spanyollal?:) én azt tanulom:)
2014. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!