Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire sok múlik egy diplomán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sok múlik egy diplomán?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint ne várjam el a barátomtól, hogy ha van diplomája, olyan lánnyal járjon, akinek nincs. Mert hogy ez zsák a foltját elven működik. Neki sincs diplomája, apunak se, és megvannak (szakmájuk van). A húgom is mindig a sulijából lóg valami sráccal.

Nem vagyok buta, szorgalmas is (3 nyelven beszélek folyékonyan, további 3on értek), csak rosszul választottam szakot, és nem úgy megy az iskola, mint kéne.

Anyu szerint esélytelen, hogy egy olyan családba befogadjanak így, ahol mindenki már diplomás. (A barátom tanár, a szülei mérnökök)


Tényleg ennyire számít a diploma?


20l


2014. jan. 21. 14:33
1 2 3
 21/28 Költőnő? ***** válasza:
én is belevágtam most a spanyolba :) meg a jelnyelvbe:))
2014. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Tanultam spanyolt is gimiben (meg finnt is), de ezeket nem beszélem, leragadtam az alapoknál, így nem említettem meg.
2014. jan. 21. 16:11
 23/28 anonim ***** válasza:

Igazából szakmai közép nyelvvizsgára készülök, de egy alap mondat kifog rajtam, elég gáz. Mondjuk lehet, foglalkozni kéne vele, de ilyenkor mindig feladom, ha egy ilyennél megakadok.

A jelnyelv engem is érdekel. :)

2014. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A legmélyebb tisztelettel, de Édesanyádnak elég furcsa elképzelései lehetnek a pincérekről, és általában a vendéglátásról. A pincér egy szakma. Mint mindent, ezt is lehet jól és rosszul csinálni. Aki rosszul csinálja, azt valóban komolyan megalázhatják. Mind a felettesei, mind a vendégek. Aki viszont jól csinálja, pontos, udvarias, és a lehetőségekhez mérten gyors, azt szeretik a vendégek, és jobb helyeken a vendégek borravaló formájában kifejezik az elégedettségük mértékét. Mivel több nyelven beszélsz, sok vendéggel szót érthetnél az anyanyelvén, azt kifejezetten imádják. Nagyonis sikeres pincér lehetnél, ha komolyan érdekelne a vendéglátás. Egyébként ha csak annyi a gond, hogy rosszul választottál szakot, akkor miért nem felvételizel egy másik szakra, amit szívesen elvégeznél? Még csak egy évet pocsékoltál olyan szakra, ami nem is tetszik. Ez még nem olyan vészes.
2014. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Költőnő? ***** válasza:
bocs az off-ért. #23as, sinosznál lehet venni "szótárat"
2014. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Köszi költőnő, van. Közben rá is jöttem a dologra. Csak hülye vagyok :)
2014. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Költőnő? ***** válasza:
viszont ha majd papírt akarsz róla, ahhoz akkreditált tanfolyam kell és csak utána lehet vizsgázni. Jahh és a mondatalkotást csak olyannal érdemes gyakorolni és tanulni, aki maga is jelel. Mmint aki vmi képzettséggel már valóban rendelkezik erről
2014. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Köszi az infót!
2014. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!