Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak nagy probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak nagy probléma, ha kicsit butuska vagyok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 19:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék, mért gondolod ezt magadról
2014. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ha látszik, hogy tenni akarsz ellene, akkor okké. De ha azt látják az emberek, hogy az vagy, és mellette még okosnak is akarod mutatni magadat, az már nagyon gáz.
2014. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a legtöbbnél ez elõny.
2014. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Sokkal nagyobb probléma az, hogy ahelyett hogy tennél ellene, az internetes társadalomtól vársz biztatást.

Ha 10-en azt írják itt idegen emberek hogy "nem,dehogyis" akkor elfogadható,hogy buta vagy és legálisan így maradsz?

2014. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Hát én már belefáradtam az "én egy okos nő vagyok" kijelentésekbe, eddig mindegyik csak okoskodó öntelt izé volt, ez legalább szimpatikusabb nyitás lenne:D
2014. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

ha ilyen aranyosan írod akkor nem xD

engem mindig a buták találnak meg, de nem is baj. érthetetlen de engem is hülyének tartanak páran, nem tom miért pedig sokkal okosabb vagyok azoknál akik mondják, biztos kisebbségi komplexusuk van

2014. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
áh, nem baj, ha lusta is vagy hozzá! A buta ÉS szorgalmas párosítás! Na az már tud komoly károkat tenni... :))
2014. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Celtix válasza:

Nem politizalunk :)

("Buta es szorgalmas" kifejezesre ertettem)

2014. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Imádnálak :)
2014. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

A férfiaknak nem probléma, elég probléma a nőnek aki maga butuska.

Tapasztalatból mondom fiúk, ne jöjjetek össze butuska nővel, mert az agyadra fog menni.

2014. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!