Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami tuti arra, hogy honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tuti arra, hogy honnan tudja az ember hogy a döntés amit hozni akar/hozott helyes/volt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 11:59
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Valójában, lehet van igazság abban amit a romantikus sztoriról írtál, de szerintem az inkább csak tudat alatt működik, és egyáltalán nem szándékosan.


Mellesleg nem akarom tovább húzni a dolgot, holnap találkozok a barátommal, és megpróbálok Vele közös nevezőre jutni, csak történjen már valami. Már ott tartok, hogy mindegy milyen irányba, csak legyen valami, ami jobb ennél.


Igen egyébként, én sem tudtam volna jobban megfogalmazni, mi miatt is olyan nagyszerű sorozat az. :D

2014. jan. 24. 14:36
 32/33 anonim ***** válasza:
Persze, nem is feltételeztem én ebben szándékosságot. Csak arra akartam rávilágítani, hogy ne a saját érzéseidből indulj ki. Egy percig sem feltételeztem nálad ilyen rosszindulatú, vagy számító dolgot, csak az ember ilyenkor ösztönösen tud nagyon kártékony lenni. Ezért is hangsúlyozom, hogy nem támadlak, vagy bírállak, csak szeretnék olyan dolgokra rávilágítani, amik alapesetben nem feltétlen merülnek fel az emberben.
2014. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Persze, eltudok fogadni minden típusú kritikát, és köszönöm is.
2014. jan. 24. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!