Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék holnapra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék holnapra egy HATALMAS adag önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés

A barátommal már több, mint két éve együtt vagyunk, de nem feküdtünk még le(tudom, hogy nagyon furcsa, de meg van ennek az oka).

Régen már nagyon szerette volna, hogy táncoljak neki valami szexit. Akartam is, de ezzel az volt a baj, hogy nem mertem előtte( a Szalagavatóra pl. SIMA táncot kellett előadni, és konkrétan pánikszerű rohamokat kaptam-valószínűleg pánikbeteg is vagyok).

Eddig mindig kimentettem magamat a tánc alól. Holnap viszont kettesben leszünk a barátommal(kb 2 havonta van egy ilyen alkalom), és most szeretné, ha táncolnék neki. Én úgy terveztem, hogy majd mielőtt lefekszünk, de Ő már holnap szeretné.

Komolyan úgy érzem, hogy inkább lefutnám a maratont, mint ezt.

Nem tudom, hogy vegyek bátorságot, mert már most sírhatnékom van, de csak a tánc miatt. Ennyi meg kijár neki.

ogyan tudnék erőt venni hozzá?


2014. jan. 24. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

igen, ez egy komoly döntés! az élet tele van komoly döntésekkel, ezt peter is megmondta:D


http://www.youtube.com/watch?v=7E8E2mvESYs

2014. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

Tudom, hogy "sok" eszem van. Megpróbáltam elszakadni Tőle, volt egy szakításunk, és olyan szinten pánikot kaptam, hogy azt hittem, bármit megteszek, csak múljon el.

Kibékültünk, és egyből elmúlt a pánik.

Járok pszichiáterhez is emiatt.

A nőiességgel próbálkozom: elkezdtem enyhén sminkelni(tényleg nagyon enyhe még), nőiesebb, csinosabb ruhákat hordani, többen mondták is, hogy megváltoztam ahhoz képest, amilyen voltam régen.

Csak ez még nem elég.

2014. jan. 24. 16:26
 13/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hogyan alakult? Sikerült legyőznöd a félelmed? Vagy elmaradt?
2014. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Szarrá alázott, nem tart sokra, ezért szégyelled magad előtte, és te még boldoggá akarod tenni őt?

NORMÁLIS VAGY?!??

Bszdmeg...

Még jó, hogy a fajtád gyenge, és nem sokáig viszi a vérvonalat.

THANK YOU, LORD!

2015. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Tudod, mi lenne neked elég? Ha olyannal lennél, aki dícsér, bókol, és nem lehúz.
2015. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Amíg nincs így, addig hiába jársz pszihomókushoz.

Én nem bsznám el így az életem.

Mondjuk te dolgod.. :)

2015. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!