Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? (Zaklatnak. )

Figyelt kérdés
Telefonon, sms-ben, viberen, fb-on, tehát mindenhol zaklat egy fiú, aki nem tudja elfogadni, hogy nem szeretnék vele párkapcsolatot. Mit csináljak? Nem fenyegetőzik, de naponta többször hív, ír, nem tudom lerázni, pedig már világosan és szépen megmondtam neki, hogy nem szeretnék párkapcsolatba lépni vele. Miért nem lehet ezt elfogadni??? Mit tegyek? Legyek bunkó? Eddig szépen írtam, beszéltem vele. De magamra haragítani sem akarom, mert félek, hogy akkor még jobban zaklatna. Miért nem lehet megérteni, hogy egy párkapcsolatot nem lehet ráerőszakolni senkire?

2014. jan. 24. 20:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy felejtsen el, aztán le kell tiltani.
2014. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Probalj vele ne foglalkozni.
2014. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele,sőt,tiltsd le!

Ha erőszakoskodik,fordulj a szüleidhez,vagy a hatóságokhoz!

Hány évesek vagytok?

2014. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Tiltólista
2014. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Próbálok, de már alig merem miatta bekapcsolni a telefonomat, most is 4 sms jött tőle, hogy beszéljük meg és had kapjon egy esélyt. De én nem szeretném és pont. Ő meg nem tudja ezt elfogadni. Félek, ha ignorálom, csak még jobban magamra haragítom.
2014. jan. 24. 20:28
 6/22 LamboLover ***** válasza:

telefonon le lehet tiltani, facebook-on le lehet tiltani.

Hol a probléma?

2014. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Már mindketten nagykorúak vagyunk, én 22, ő 33.
2014. jan. 24. 20:29
 8/22 Szergej55 ***** válasza:
100%
El kell küldeni a faszba. Másból nem fog érteni.
2014. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Telefonon hogy lehet letiltani? Van ilyen beállítás? Ezt nem tudtam...köszi!
2014. jan. 24. 20:30
 10/22 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy zseni a mai mütyürökben, de azt még én is tudom, hogy akivel nem akarok beszélni, nem akarom, hogy sms-t küldjön vagy felhívjon azt letiltom. Lelehet tiltani a telefonszámot, le lehet tiltani a facebookról,viberen mindenhonnan.

Ha ennyire ki vagy tőle, miért nem tiltottad eddig le?? Vagy rosszul gondolom, és ehhez zseninek kell lenni??

2014. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!