Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Barátommal csak hétvégente tudunk találkozni. Èn "nagyon sok" szexet kívánok. De 5 alkalomból 3x tuti visszautasít, és már elegem van belőle.. Az önbizalmamat is csökkenti. Amikor 1 héten át nem látjuk egymást, és végre találkozhatunk, de ő aznap nem akar szeretkezni (én meg hihetetlenül vágyom rá)... Akkor teljesen kibukok/kibuktam. A kifogások: fáradt vagyok, nincs erőm, náthás vagyok stb... Most arra fogta, hogy beteg... És érzem, hogy megértőbbnek kellene lennem (volt amikor beteg volt, de akkor szeretkeztünk...) Mit csináljak? Kezdem unni, hogy már 100x visszautasított... Ti hogy viselítek a visszautasítást?

2014. jan. 25. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pasiként ugyanígy vagyok, ahogy te. Minden alkalommal egy döfés a szívbe.


De nem lehet mit csinálni, a hisztizéstől sajna nem fog jobban kívánni. Kevesebb a libidója, mint neked.


20/F

2014. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az embereknek fel kellene fogniuk,hogy néha nem illenek össze, és akkor keresni kell mást.

Persze előtte lehet kommunikálni, egyszer, kétszer, háromszor. Aztán ha nem megy (amit látszik), akkor pá.

2014. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fura :O én ésjópár társam örülne neki ha a barátnője több szexet akarna és nem nekünk kéne csak mindig akarni és szerintem nem utasítanánk vissza.
2014. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fura gondolkodása van a pasidnak, milyen férfi az aki vissza utasít egy kanos nőt? :D
2014. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!