Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezeli magát normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezeli magát normálisan? Meg akar fertőzni? Ennyire nem számít neki se a saját, se az én egészségem?

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt ismerkedtem meg a barátommal. Nekem ő volt az 1. férfi az életemben. 3 hónap után szemölcsöket észleltem a nemi szervemen. Elmentem kivizsgálásra, kiderült, hogy tőle kaptam el (nekem 2 apró volt, neki 1 nagyobb). Felvettük a kapcsolatot az exével, őt műteni is kellett, mert ő nem vette észre és neki már annyira elterjedt volt. Azóta csak óvszerrel vagyunk együtt, én 3 havonta járok nőgyógyászhoz. Úgy tűnt tünetmentesek vagyunk, de júniusba teljesen véletlenül (neten olvastam, hogy belül is lehet férfinál is), belenéztem a húgycsőnyílásába. Ott is volt! 4 hónapig tartott mire lement, mivel állandóan nyavalygott, hogy fáj az ecsetelés, de urológushoz nem volt hajlandó elmenni. 1 hónapja megint láttam benne egy furcsa pöttyöt, megint kiderült hogy Condyloma. Nem értem, miért nem képes magára odafigyelni, miért nekem kell állandóan nyaggatnom. Most megint kezdhetek rettegni, hogy nem-e kaptam el, és mivel orális úton is elkaphattam, még az is lehet, hogy a szájüregemben, torkomban lesz daganat. Ti ezek után folytatnátok a kapcsolatot, vagy a saját egészségetek érdekében a szakítás mellett döntenétek? 20/N
2014. febr. 3. 19:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Alap, hogy ilyenkor ez az elsődleges gondja az embernek! Én így nem is szexelnék! és az immunrendszered is erősítsd, mert azért jön ki!
2014. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Azt amúgy megkérdezném, ha már témánál vagyunk, hátha valaki tudja a választ: nemi szervi szemölcs kizárólag fertőzéstől, betegségekről alakulhat ki, vagy mindezektől függetlenül is?
2014. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
A szemölcs vírusos fertőzés
2014. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy vírusfertőzés. Tehát csak úgy magától nem alakulhat ki. A Condyloma igaz, hogy szemölcs, de csak a nemiszerveken, vagy a környékén alakul ki. A kézen, ujjon lévő szemölcsök teljesen mások.
2014. febr. 3. 19:37
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
nők 50%-a átesik hpv-n, ne sírjál! és csak néhány okoz rákot. töknek nem oltattad magadat idióta!
2014. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
:D akkor a nem kívánt törlendő :)
2014. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
engem suliba nem oltottak, miután elkaptam meg már azért nem akarták beadni, mert azt mondták ilyenkor már mind 1. 14 éves koromba nem jutott eszembe bocsánat, hogy 90 ezres oltást kérjek, amikor nem is tudtam hogy van ilyen.
2014. febr. 3. 19:42
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
MI az, hogy ne sírjál? Szerintem nem a HPV miatt sír, hanem mert ennyire felelőtlen a pasija... Amúgy dobd ki. Nekem is volt condylomám, nem is engedném hogy hozzám érjen bárki amíg tünetem van. Ez undorító!
2014. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
minden nemileg aktívabb nővel megesik. kellemetlen
2014. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18-as, látod te is másokat fertőzöl! amikor nem látszik akkor is fertőz. benned él örökre.
2014. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!