Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezeli magát normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezeli magát normálisan? Meg akar fertőzni? Ennyire nem számít neki se a saját, se az én egészségem?

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt ismerkedtem meg a barátommal. Nekem ő volt az 1. férfi az életemben. 3 hónap után szemölcsöket észleltem a nemi szervemen. Elmentem kivizsgálásra, kiderült, hogy tőle kaptam el (nekem 2 apró volt, neki 1 nagyobb). Felvettük a kapcsolatot az exével, őt műteni is kellett, mert ő nem vette észre és neki már annyira elterjedt volt. Azóta csak óvszerrel vagyunk együtt, én 3 havonta járok nőgyógyászhoz. Úgy tűnt tünetmentesek vagyunk, de júniusba teljesen véletlenül (neten olvastam, hogy belül is lehet férfinál is), belenéztem a húgycsőnyílásába. Ott is volt! 4 hónapig tartott mire lement, mivel állandóan nyavalygott, hogy fáj az ecsetelés, de urológushoz nem volt hajlandó elmenni. 1 hónapja megint láttam benne egy furcsa pöttyöt, megint kiderült hogy Condyloma. Nem értem, miért nem képes magára odafigyelni, miért nekem kell állandóan nyaggatnom. Most megint kezdhetek rettegni, hogy nem-e kaptam el, és mivel orális úton is elkaphattam, még az is lehet, hogy a szájüregemben, torkomban lesz daganat. Ti ezek után folytatnátok a kapcsolatot, vagy a saját egészségetek érdekében a szakítás mellett döntenétek? 20/N
2014. febr. 3. 19:17
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Kedves 18-as válaszoló! Köszönöm szépen , hogy megértesz és normálisan válaszolsz a kérdésemre!


a 15-ös, 16-os válaszadónak csak annyit tudok mondani, hogy remélem olyan betegséget fog elkapni ami ellen nincs oltás! és akkor nyugodtan idiótázhat.


A többi válaszolónak köszönöm szépen a segtíséget és a normális, hasznos, kultúrált válaszokat.

2014. febr. 3. 19:47
 22/26 anonim ***** válasza:
:D 20-as szerintem ne okoskodjál: 1. hülyeségeket, 2. úgy hogy nem is tudod, élek e nemi életet azóta. :D Mellesleg nem fertőz, ha nem "aktív".
2014. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
mindig fertőz. nem látod a bőrön azt az apró elváltozást.
2014. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23, igen, ha van elváltozás, akkor lehet. Igen, ezt sosem tudjuk biztosra. De nem mindig fertőz.
2014. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
"de júniusba teljesen véletlenül belenéztem a húgycsőnyílásába."
2014. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, orál közben nekem is van olyan, hogy "véletlen" belenézek a húgycső nyílásába páromnak. Ha ott van 2 centire elég nehéz nem észrevenni.


Egyébként kérdező én is csak beállok azok sorába akik azt javasolják dobd ki macskát szarni. Nekem szerencsére nem kell ilyen miatt aggódni, mert szüleimtől ballagásra anno én nem laptopot vagy nyaralást kaptam, mint sokan az osztályból hanem hpv oltást. Viszont most tabletta szedés mellett nagyon könnyen kapok el gombás vagy bármilyen hüvelyi fertőzést. Szerencsére csak kétszer kellett az elmúlt félévben nőgyógyászhoz rohangálni, ebből az utolsó több, mint 4 hónapja volt, de ha akkor a párom nem kezdi el magát ecsetelni/kenegetni és amíg az ő kenegetése tart (neki 2 hét, nekem csak 3 napos kezelés volt) nem húz óvszert vagy az első héten önmegtartóztat és visszafertőz tuti, hogy kiborulok. Akkor még felfázásom is lett antibiotikum szedéssel, amit sikeresen kisakkoztunk, hogy azért, mert máskor mindig fürdés után voltunk együtt. Szóval azóta a spontán szex is úgy indul, hogy szívem kimész megmosni? És megy és megmossa, mert tudja, hogy csak így maradok egészséges. És neki ez fontos!


Előző barátomnál mikor először összeszedtem és aztán két havonta probléma volt nem értettem hogy jön elő, mert én nagyon vigyáztam magamra, nem jártam többé nyilvános wcbe (pláza, suli), teafás krémmel kenegettem magam, nem használtam tampont, ő meg kapott krémet, azt mondta keni magát. Hát utólag kiderült, hogy egy nagy fenét. Nem laktam vele együtt így nem láttam, hogy reggel-este nem keni magát csak akkor mikor eszébe jut. Szép tiki-taki lett belőle. Ez onnan is derült ki, hogy mikor megelégeltem és abbahagytam a gyógyszert hirtelen nem történt több fertőzés, pedig az első félévben nem állt helyre semmi, szóval nem csak a gyógyszeren múlt.


És ez "csak" gombás, bakteriális fertőzés, nem az a hűdekomoly fajta, mégis szakítóindokok között szerepelt, mert a sok egyéb mellett elegem lett, hogy ennyire nem érdekli, hogy szenvedek miatta rendszeres időközönként. Ráadásul duplán, mert egyszer fájt, viszketett, másrészt meg állandóan a fejemhez vágta, hogy ilyenkor nincs szex, mert nem hagyom és mert biztos összefekszek valakivel!


23N

2014. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!