Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek tényleg több idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tényleg több idő kell ahhoz hogy beleszeressetek valakibe?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem ponthogya csajoknak kell több idő

16/F

2009. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom most alakul a kapcsolatunk, nem rég ismerjük egymást és én már szerelmes vagyok v(2 hónap után), Ő meg azt mondta, hogy nagyon szeret velem lenni, beszélgetni, mindig dicsér minden téren stb ne soroljam...de hogy neki több idő kell ahhoz hogy szerelmes legyen. A kapcsolatot is Ő kezdeményezte, szóval most tényleg nem szerelmes még, vagy csak úgy mondja?
2009. dec. 6. 22:01
 3/15 anonim válasza:
100%

Attól függ, hogy mire gondolsz. Ha arra, hogy szerelmes legyen beléd miután már jártok, akkor nem igazán..lehet, hogy csak nehezen mutatja ki. Viszont, hogy ha arra, hogy még nem jártok viszont szeretnéd, hogy lépjen már meg ilyenek akkor az már nehezebb főleg, hogy ha a fiú észrevette azt, hogy bejön neked. Olyankor mi fiúk hajlamosak vagyunk hanyagolni kicsit a nőt, mivel azt mondjuk, hogy 'úgy is bejövök neki' ami elég helytelen gondolkodás részünkről:P de sajnos ilyenek vagyunk és csak akkor vesszük észre, amikor már késő.


F/17

2009. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még nem járunk, csak összejárunk dumálni, csók stb...
2009. dec. 6. 22:07
 5/15 anonim ***** válasza:

hát én egész mostanáig- 2 hónap -, csak úgy megvoltam, tudtam hogy szeretem, de még annyira nem gondoltam hogy szerelmes lennék, csak barátilag. de most rájöttem hogy már féltékeny is lettem, és hogy nagyon rosszul esne ha összejönne mással, szal, lassan szerelem lesz a dologbol, peg köztünk nem kéne, nem lehetne semmi :( de ez más téma, hosszu lenne és bonyolult ide, a lényeg hogy több idő kell hogy igazán beleszeressek valakibe.

röviden a válaszom: igen, tényleg

20/f

2009. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
nemm.ha áll a cerka én már beleszerettem
2009. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Nálunk is szerintem hasonló problémák vannak mint nálatok, legalábbis nekünk sem egyszerű....Gondolom ezért is mondta, hogy több idő kell.
2009. dec. 7. 12:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

én képes vagyok beleszeretni valakibe akár tíz perc beszélgetés alatt is.... igaz, nem jövök be senkinek sem :)


17F

2009. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

0:00-snál a pont...

23/f

2009. dec. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Félig-meddig szociopata vagyok, ezért én pl. nem vagyok képes ilyen mélyen érezni. (de épp ezért nem is tudom sajnálni a dolgot, jó mi? :D)
2009. dec. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!