Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek tényleg több idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tényleg több idő kell ahhoz hogy beleszeressetek valakibe?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Belém kb a megismerkedésünktől számított fél óra múlva szerelmes lett a férjem. (Természetesen vice versa) Nem fellángolás, azóta is tart. :) Szerintem beleszeretni valakibe, vagy megszeretni valakit két különböző dolog. A másodiknál is lehetnek erős érzelmek, még féltékenység is, de az nem szerelem. Nekem még ma is bizsereg a gyomrom, ha ránézek, és ugyanolyan izgatottan várom, hogy végre láthassam, mint az első randik idején. Mindig meglepjük egymást valami kis aprósággal, és minden perc ünnep vele. Az első házasságom nem szerelemből történt, erre utólag jöttem rá. Ég, és föld a különbség. Áprilisban leszünk tíz éves házasok. :)


37/N

2009. dec. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

4: 19 nél a helyes hozzáálás.

Sok boldogságot!

2009. dec. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
sztem is a nőknek kell több idő
2009. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát én eddig arra jöttem rá, hogy nekem kell több idő, nem a fiúknak. Sosem vagyok biztos abban, hogy tényleg szeret-e..[félek.]
2009. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem a nalunk fiuknal alakul ki hamarabb en is 2 honapja beleszerettem egy lanyba 2 ora beszelgetes utan csak az a baj hogy meg nem jott ossze:P

Sok szerencset

2009. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!