Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszéltük egy csajjal, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük egy csajjal, h csak szex és más semmi de most meg nem akarja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta semmi komoly, mivel neki van gyereke nekem nincs. Csak arról szóljon. Bele is mentem, de ugye jöttek az érzelmek és hiába tagadja, tudom, hogy nála is.
2014. febr. 8. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nála nem, csak te hiszed azt. Szerintem pont emiatt akar lekoptatni, mert látja, hogy te nagyon belelovaltad magad, neki meg tényleg csak arra kellenél. Barát szexeltem én is anno, a csaj a mi esetünkben pont azért nem akarta folytatni, mert elkezdett többet érezni. Megbeszéltük, hogy én is, így elkezdtünk kapcsolatként funkcionálni.
2014. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!