Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akarok, mert sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok, mert sokszor züllik, de nagyon szeretem, mit lehet ilyenkor tenni? 26 f 22 l

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, hozzájuk költöztem, ő 26 f én 22 lány vagyok, Régebben is heti egyszer elment bulizni meg inni, de ezt még mindig folytatja, és nagyon elegem lett, betelt a pohár, úgy döntöttem elköltözök. Viszont nagyon szeretem, és nem elhagyni akarom, mert az összes többi tulajdonsága, meg mint ember nagyon is megfelel nekem, de az ivászatai, meg hogy elhagyja ilyenkor a dolgait az nem, mert nem lehet rá alapozni. Sokszor kértem, hogy változzon de nem tud.Nagyon sok a közös dolgunk, a pénz, nekem nincs is hova mennem, kérlek adjatok tanácsot, mit tegyek, hogyan hassak rá. Elköltözni az egyetemi koliba tudnék csak :(
2014. febr. 8. 10:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mi a bajod?Hogy heti egy alkalommal görény részegen seggen csúszik?Vagy mi?
2014. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Van egy saját háza, most a nyáron vette hitelből, és azóta ott áll romosan, hozzá se kezd felujitani, hogy beköltözhessünk, mindig van kifogás, nem az a baj h heti egyszer, hanem h 60 ezres telót hagy el meg isten tudja hol kel fel, multkor tv t törtek
2014. febr. 8. 10:15
 13/22 anonim ***** válasza:
én tavaly 3x-or hagytam el az összes iratomat, egyszer úgy bezártam magam a kocsiba h be kellett törni az üveget, csak úgy tudtam kimászni, és még sorolhatnám, szóval ezek gyenge érvek, nem iszik rendesen sztem :P
2014. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Na és nagyfiú tud magára vigyázni.Gondolom a telefont nem te vetted neki a házához meg semmi közöd.Újítsd fel te ha annyira rajta vagy az ügyön.
2014. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%
Sztem nem fog változni, nekem a bnőm van majdnem ugyanebben a cipellőben, heti 1-2 ivászat mindig becsúszik, matt részegedni nem mer, mert akkor repül, ezt tudja jól :D Meg kell vele beszélni és vagy elfogadod, vagy odébb állsz, sajnos ez van. Neki kell akarnia és rájönni, hogy ebben a korban már gázos ennyire leinnia magát. Sajnos az ilyen emberektől csak azt hallom, hogy abba kellene hagyni, de igazából nem akarják letenni a poharat.
2014. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
DE, pont h én vettem, pont hogy közös kasszán vagyunk, szinte minden hónapban ha lejönnek a hitelei tartozásai, és keresek többet, ez nem egy normális viselkedés sztem, mikor már össze van költözve az ember, és spórolni kell, akkor normális ha még fiatalok, mindenki külön külön van, sztem, de az apja szerint is, ő szerinte is, mert nem könyörögne minden ivászata után, de köszönöm a válaszokat
2014. febr. 8. 10:29
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, te megértesz, és jó látni hogy manapság vannak olyan fiatal felnőttek, akiknek nem az ivás a lényeges, ha már elvileg házuk van meg családjuk...
2014. febr. 8. 10:31
 18/22 anonim ***** válasza:
Te keresel többet.Akkor miért csak a kollégium jöhet szóba?
2014. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
mert nem tudom magam fenntartani albérlet plusz kaja plusz tanulmániy költségek, mert nem minden honapba jön a szoc meg a tanulmányi, nyáron pl egyáltalán nincs meg szeptemberben meg februárban támogatást nem várhatok sehonnan...
2014. febr. 8. 10:49
 20/22 anonim ***** válasza:
Jah ne aggódj majd ha neked is dolgoznod kell akkor rájössz miért iszik néha.Jól gondolom nem munkanélküli a srác viszont az árvák támogatása elég jól fizet neked még egy ideig.Minek veszel neki 60ezres telót?Örülj hogy normális helyen vagy.
2014. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!