Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akarok, mert sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok, mert sokszor züllik, de nagyon szeretem, mit lehet ilyenkor tenni? 26 f 22 l

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, hozzájuk költöztem, ő 26 f én 22 lány vagyok, Régebben is heti egyszer elment bulizni meg inni, de ezt még mindig folytatja, és nagyon elegem lett, betelt a pohár, úgy döntöttem elköltözök. Viszont nagyon szeretem, és nem elhagyni akarom, mert az összes többi tulajdonsága, meg mint ember nagyon is megfelel nekem, de az ivászatai, meg hogy elhagyja ilyenkor a dolgait az nem, mert nem lehet rá alapozni. Sokszor kértem, hogy változzon de nem tud.Nagyon sok a közös dolgunk, a pénz, nekem nincs is hova mennem, kérlek adjatok tanácsot, mit tegyek, hogyan hassak rá. Elköltözni az egyetemi koliba tudnék csak :(
2014. febr. 8. 10:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

dolgozik egyáltalán valamit?


amúgy meg egy alkoholista ha magától nem jön rá erre akkor te nem tudod megváltoztatni

hagyd el az a legjobb neked és csak ez legyen a szemed előtt hogy neked mi a jó mert őt nem érdekli hogy neked mi a jó mert magával törődik

2014. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
oké, nektek is igazatok van, ennyi öröme legyen a munka mellett, de 2x ittas vezetés miatt elvették a jogsiját pl és még csak 26 éves 1 még belefér de 2x??? Szal itt nem az a lényeg h ő hibás-e vagy sem, mert az, hanme h én mit tegyek h változzon...
2014. febr. 8. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!