Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átvert férfinak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átvert férfinak mennyi idő után lesz ismét bizalma a nők felé?

Figyelt kérdés
Szóval tavaly nyáron érkezett hozzánk a munkahelyre egy új srác, és néhány csajszival az irodán összefogtunk, hogy megszívatjuk őt, mert kiderült a fiúról, hogy nincs barátnője. Az egyik számvitelis barátnőm vállalta a szerepet, hogy néhány napig szívatni fogja, hogy mennyire tetszik neki a fiú, össze akar jönni vele, a szokásos beetetések, hülyítések. Aztán úgy alakult, hogy az átverés elhúzódott egészen most januárig, azaz fél éven keresztül tartott. Most januárban megejtettük, amikoris felkészültünk arra, hogy mind a srác elé állunk és kigúnyoljuk, hogy az egész csupán egy felültetés volt, beégettük. Bár már régesrég ki akartam maradni ebből a balhéból, de a kolléganőim a szakadásig feszíteni akarták a húrt. Megsajnáltam igazából a srácot, és amúgy sosem hallottam róla rosszat, amióta itt van a cégünknél, becsületes, tisztességes, segítőkész, mindig van egy-két jó szava mindenkinek, mindig mosolyog, és úgy érzem így visszagondolva, hogy ő ezt nem érdemelte meg, de a bűntudat engem is gyötör, mert ugyanúgy benne voltam. Szóval ott álltunk és a szegény srác annyira ledöbbent ezen, hogy mozdulni se tudott, majd mindenki otthagyta.. Szerintem fel se fogta ott hirtelenjébe, hogy mi ez az egész. Azóta eltelt három hét és arra gondoltam, hogy én szívesen megismerkednék vele, mert nagyon aranyos volt mindig, és igazából nem tudnék rossz tulajdonságát említeni. De a barátnőimnek nem említem, mert ők azóta is gúnyolódnak rajta, hogy milyen tapasztalatlan naiv volt a srác. Ő azonban azóta kerül minket (amúgy ő ilyen mindenes-rohangálós-autózós beosztású a cégnél), nem sűrűn jön be hozzánk, és úgy látom rajta lehet hogy hamarosan fel is fog mondani amit nagyon nem szeretnék, mert úgy érzem egy lehetőséget szalasztok el, ha nem ismerkedek meg vele komolyabban. Szerintetek mennyi esély van rá, hogy egy olyan lánnyal ismerkedjen meg, aki részben benne volt az ő beugratásában?
2014. febr. 8. 12:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Te még ezek után összejönnél vele? Hol élsz te? Ehhez aztán kell a pofa, kislányom, igen, mert az ilyeneket, mint te nem lehet a NŐ szóval illetni...
2014. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát "felnőtt nő" létedre érettlen kis tini vagy még mindig.
2014. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én írtam az 5-ös és a 6-os hozzászólást .


Lehet ,hogy te csak a hülye barátnőidnek akartál megfelelni ,nem akartál kilógni közülük , de ilyenekkel barátkozni kár . Amúgy a legjobb az lett volna ,ha ez a fél év alatt szóltál volna ennek a fiúnak , úgy hogy a másik kettő ne tudja ,de hogy figyelmeztesd .

2014. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
remélem mindnyájan vénlányként 4-5 macska társaságában fogtok megöregedni! ha pár férfi csinálta volna az egészet akkor nyilván rohadt állatok lennének, de a nőknek persze szabad! na ezért sem lehet megbízni a nőkben! remélem visszavág majd neked-nektek valamivel ami legalább ennyire fájdalmas lesz! rohad*jatok meg!
2014. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
most látom, hogy még ismerkedni szeretnél vele! ahhoz is kevés vagy, hogy egy normális férfi nyilvánosan leköpjön. ha kicsi esze is van az ilyeneket mint te messziről kerüli az életben, te utolsó senki féreg!
2014. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

utolsó gondolat amit még ki kell adnom magamból egy ilyen mocskos kérdés után!

lehet csodálkozni, hogy miért van ennyi nyomorult ezen az oldalon és, hogy miért jönnek a nőgyűlölő kérdések és válaszok amikor ilyen szutykok nevezik magukat "nő"-knek...

2014. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Pendulum92 ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ebben ti mit élveztetek.
2014. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Tetvek vagytok,mindannyian, tök mindegy, hogy melyikőtök ötlete volt. Undorító, lelketlen libák......... Hogy van képed mégis egy ilyen kérdést feltenni??? Te mennyi idő után bíznál meg egy férfiban, ha egy tapló majom pofára ejtene, és ilyen aljas sz*rházi módon átverne?? Gondolom fogalmad sincs, mekkora lelki sérülést okozhatott ez az egész neki...


És mennyi esély van rá,hogy veled megismerkedjen? Ha van esze a srácnak, akkor nem áll szóba veled.


Bocs.

2014. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Juj, itt egy aranyos kis srác, akinek még sose volt nője, milyen kis lúzer, cikiztessük meg, hihihihi"


És ezt felnőtt, dolgozó emberek csinálják. Ez még amerikai romantikus vígjátékokban, sőt, általános hetedikesek közt is nagyon alsó színvonal.


Nem tudom csávónak mennyi idő múlva jön meg a bizalma nők felé (1. Soha, 2. Felétek nem, az biztos), de hogy az én bizalmam nem fog ezek után visszajönni az emberi faj és modern társadalom felé, az hoch sicher.

2014. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 kolosszus22 ***** válasza:

Elég szánalmasak vagytok a barátnőiddel együtt, ovis színvonal. Esélyed sajnos nem sok, nem fog benned bízni. Amikor te már érezted, hogy nem akarod ezt, szépen négy szemközt be kellett volna vallanod a srácnak, hogy a barátnőid mit agyaltak ki, figyelmeztetned kellett volna. Ott bevágódhattál volna, de így kb. szerencsétlenből lehet egy életre lelki nyomorékot csináltatok, aki soha nem fog bízni egy nőben sem.

26F

2014. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!