Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átvert férfinak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átvert férfinak mennyi idő után lesz ismét bizalma a nők felé?

Figyelt kérdés
Szóval tavaly nyáron érkezett hozzánk a munkahelyre egy új srác, és néhány csajszival az irodán összefogtunk, hogy megszívatjuk őt, mert kiderült a fiúról, hogy nincs barátnője. Az egyik számvitelis barátnőm vállalta a szerepet, hogy néhány napig szívatni fogja, hogy mennyire tetszik neki a fiú, össze akar jönni vele, a szokásos beetetések, hülyítések. Aztán úgy alakult, hogy az átverés elhúzódott egészen most januárig, azaz fél éven keresztül tartott. Most januárban megejtettük, amikoris felkészültünk arra, hogy mind a srác elé állunk és kigúnyoljuk, hogy az egész csupán egy felültetés volt, beégettük. Bár már régesrég ki akartam maradni ebből a balhéból, de a kolléganőim a szakadásig feszíteni akarták a húrt. Megsajnáltam igazából a srácot, és amúgy sosem hallottam róla rosszat, amióta itt van a cégünknél, becsületes, tisztességes, segítőkész, mindig van egy-két jó szava mindenkinek, mindig mosolyog, és úgy érzem így visszagondolva, hogy ő ezt nem érdemelte meg, de a bűntudat engem is gyötör, mert ugyanúgy benne voltam. Szóval ott álltunk és a szegény srác annyira ledöbbent ezen, hogy mozdulni se tudott, majd mindenki otthagyta.. Szerintem fel se fogta ott hirtelenjébe, hogy mi ez az egész. Azóta eltelt három hét és arra gondoltam, hogy én szívesen megismerkednék vele, mert nagyon aranyos volt mindig, és igazából nem tudnék rossz tulajdonságát említeni. De a barátnőimnek nem említem, mert ők azóta is gúnyolódnak rajta, hogy milyen tapasztalatlan naiv volt a srác. Ő azonban azóta kerül minket (amúgy ő ilyen mindenes-rohangálós-autózós beosztású a cégnél), nem sűrűn jön be hozzánk, és úgy látom rajta lehet hogy hamarosan fel is fog mondani amit nagyon nem szeretnék, mert úgy érzem egy lehetőséget szalasztok el, ha nem ismerkedek meg vele komolyabban. Szerintetek mennyi esély van rá, hogy egy olyan lánnyal ismerkedjen meg, aki részben benne volt az ő beugratásában?
2014. febr. 8. 12:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Undorító retkes k......rvák vagytok, mint minden nő!
2017. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!