Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 3éve van egy párom akit nagyon szeretek ő is engem! Tegnap nálluk voltam és felnéztem a gépébe! És persze találtam valamit! Mi legyen ezután?

Figyelt kérdés
Na kezdem a legelejéről!Találtam egy msn cimet ami feltünően hasonlit a neveikezdőbetüjére és a szül.dátumához!De azt mondta nem tudja kié lehet!Aztán bejelentkezve a freemailbe megint ott volt ugyanaz az e-mail cim és annak a jelszavát sikerült feltörnöm és találtam benne olyanokat hogy pl csetregisztráció, és iwiw meghivó!Ez után felléptem az iwiwre és abba is sikeresen bejelentkeztem :) és ott meg más név és cim volt megadva!!De tutti hogy az ővé!Lehet hogy rajtam akar hségtesztet végezni?De mi lehet ennek az okai még?Tehetetlen vagyok!17éves lány 22éves fiú
2009. dec. 8. 10:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

Semmi értelme annak, amit csinálsz. Lényegi információhoz így nem jutsz hozzá, és ilyen hülyeséget még nem is hallottam, hogy "hűségteszt".


Egyrészt parasztság más felhasználónevével bemászkálni, másrészt akkor már az üzeneteit meg a logjait olvasnád, úgy legalább van értelme, hogy visszaélsz a barátod bizalmával, mert kiderülnek a szándékai. Keményen, vagy sehogy.

2009. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez csak majré, kisanyám.. Ez nem bizonyít semmit. Hány ismerőse volt iwiwen, stb?? Mi van ha csak egy ál-felhasználó, hogy ne zavarják?? Túl sokat magyarázol bele a semmibe...
2009. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Ha ekkora egy h.lye kis p.csa vagy hogy feltördeled a barátod iwiwjét, meg ilyeneket és még büszke is vagy rá akkor csak gratulálni tudok. Az agyamra mennek az ilyen r.bancok. Állítólag "szereted és ő is téged" akkor hogy jössz te ahoz hogy olyan pofátlan legyél hogy beleturkálsz a gépébe! Szánalmas vagy.
2009. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, hatalmas h4x0r lehetsz, ha sikerült feltörnöd a jelszavát.
2009. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem hagyd ezt, mert semmi értelme és ha még meg is tudja ezt a barátod annak főképp nem fog örülni mert az ilyeneket nem díjazzák(ami érthető)
2009. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ismersz akkor jó volna ne leribancozni!!Kösz ha nem tud valaki értelmes választ adni az nem tudom hogy minek van itt!
2009. dec. 8. 11:17
 7/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és már ne is haragudj, de meg kellett volna dicsérnünk?


Egyszer én is belenéztem a barátom MSN logjaiba, mikor kételyem támadt, és nem akart válaszolni, és baromira szégyelltem magam utána (most is, ha eszembe jut), de rákérdeztem (mert szerintem normális kapcsolatban még ezt is meg lehet beszélni), ő pedig végül elmondta, amit előtt szégyellt. Ettől függetlenül ez egy nagyon szar megoldás, de ha már rávetemedsz, annyi bőr legyen a képeden, hogy bevallod, és szemtől szembe rákérdezel a zavaró dolgokra.


Ha már egy fake iwiw is zavar...

2009. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát nézd, ha az állítólagos szerelmed magánéletének semmibe vétele nem hoz eredményt, akkor drasztikusabb eszközökhez kell folyamodnod... először is bérelj fel magánnyomozót. Ha ő nem talál semmit, akkor mondjuk próbálkozhatnál zsarolással (rabold el valamelyik családtagját, és addig ne engedd el, amíg a srác nem mond el neked mindent), vagy kínvallatással.
2009. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

A pasid tudja?

Mert nálam az ex azért lett ex, mert feltörte az email címem. Ez minimum szakítóok.

2009. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

én tuti kiakadnék ha a párom beletúrkálna a gépembe..

szerintem túl van ez kombinálva.. ha szereted, akkor miért nem mind1 ez az egész? nem vagy tehetetlen. beszéld meg vele, és majd rem megnyugtat hogy túlkombinálod.

2009. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!