Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 3éve van egy párom akit nagyon szeretek ő is engem! Tegnap nálluk voltam és felnéztem a gépébe! És persze találtam valamit! Mi legyen ezután?

Figyelt kérdés
Na kezdem a legelejéről!Találtam egy msn cimet ami feltünően hasonlit a neveikezdőbetüjére és a szül.dátumához!De azt mondta nem tudja kié lehet!Aztán bejelentkezve a freemailbe megint ott volt ugyanaz az e-mail cim és annak a jelszavát sikerült feltörnöm és találtam benne olyanokat hogy pl csetregisztráció, és iwiw meghivó!Ez után felléptem az iwiwre és abba is sikeresen bejelentkeztem :) és ott meg más név és cim volt megadva!!De tutti hogy az ővé!Lehet hogy rajtam akar hségtesztet végezni?De mi lehet ennek az okai még?Tehetetlen vagyok!17éves lány 22éves fiú
2009. dec. 8. 10:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez még nem bizonyít semmit sem! Viszont tényleg nem volt szép amit csináltál! De lehet, hogy én is ezt csinálnám, ha nem bíznék a páromban...Mondom bízNÉK, feltételes mód! Azonban miért nem kérdeztél rá nála, ott és akkor, hogy ez most tul.képp mit is jelent?

Viszont kérdeznék valamit! Hogy tudtál 3 helyre is "betörni"? Nagy h@cker lehetsz...a gyakorikerdesek-re nem tudod véletlenül a kódot? :P

2009. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én egyszer a barátom msn-es naplózott beszélgetéseibe néztem bele, és találtam egy két zavaró dolgot.De én azonnal felhívtam és megkérdeztem tőle, hogy mi ez.Közben szégyelltem magam, mert nem túl szép dolog ilyet csinálni.Persze ő elmagyarázta, hogy mit miért írt, és utána együtt elemezgettük a beszélgetést.Szerintem ne tőlünk kérdezd ezt, hanem az "illetékestől".:)
2009. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
fhú, most őszintén. ennek mi értelme volt? kételkedsz benne? aztgondolod megcsal? vagy miért kellett belenézni a gépébe? és mi honnan tudnánk h mit akar? parázol a hűségteszttől? mostmár nemkell félned, mert tudni fogod h ő az.....
2009. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

szakíts vele, hagyd hogy találjon olyan lányt, aki szereti és bízik benne


és szégyelld magad

2009. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

nagy lehet a szerelem ha enyire megbízol a párodban, am neked is vannak olyan dolgaid, amit nem kötsz még rá sem, (nehogy azt írd h. nem....)


ez csúnya dolog volt....

2009. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én nem foglak lehordani, megtették azt már előttem is páran.

Konkrétan a kérdésedre válaszolva, ez biztos nem "hűségteszt" akar lenni, és az, hogy letagadta, miszerint fogalma sincs, kié lehet a cím (miközben az ő gépén van jelen...), egy kicsit gyanús... Lehet semmi okod az aggodalomra, pontosabban nincs semmi rossz a háttérben, de szerintem próbáld inkább megbeszélni vele.

2009. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nem értem, nem találtál vmi lányt, vagy vmi?? akkor mi a gond? mindenképpen megéri, h nyomozz egy kicsit. a baratomnal egy közösségi oldalon megtaláltam egy olyan kommentárt egy lányhoz, ami elég félreérthetetlen volt. egy hulye haverjával poénból irták, de engem teljesen összetört. együtt vagyunk, meg is valtozott azota, megbanta. de azért mégse ugyanaz.. minden szexnél, meg amikor azt mondja, h szeret, akkor eszembejut. elég sz.r. beszéld meg a baratoddal, h mi az az egész.
2009. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%

szánalmasak az ilyen emberek. feltörni a másik fiókjait, címeit. megérdemled, ha valaki mást talált a barátod.


20/L

2009. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

10:56-nak!

Hogy te milyen primitív vagy:O. Jézusom, hogy jössz te ahhoz, hogy leribancozz egy idegent? És basszus, nézd már meg, hogy milyen oldalon vagy... gyakori kérdések.hu. Itt a kérdésre kell válaszolni! Ha csak ilyen bunkón tudsz "válaszolni", akkor inkább ne tedd! Meg gratulálok a többi kedves válaszolónak is, akik szerint szégyellnie kéne magát a kérdezőnek. Úristen, és ilyenek adnak "tanácsot"?!


Egyébként, szerintem nem szánalmas amit tett a kérdező. Egy normális kapcsolatban nincs olyan, hogy én gépem, te géped, ne nyúlj hozzá, ne nézz bele, nem mondom meg a jelszavam stb.


Egy párkapcsolatban szerintem nincsenek titkok. Anyukám, és apukám kölcsönösen nyugodtan nyomkodják egymás telefonját (nem ellenőrzésképpen), és nincs összeveszés, válás miatta. Míg mondjuk apósomra ha rájön a "csajozás", akkor a kis popsijába dugja a telefonját, le nem teszi stb.


És engem nagyon nem zavar, ha a férjem megnézi a böngészési előzményeimet, és az összes jelszavamat, regisztrációmat tudja. És nyugodtan le lehet pontozni, de ez az én véleményem, és szerintem így jó egy kapcsolat!


Egyébként kedves kérdező! Nem akarlak elkeseríteni, vagy bogarat ültetni a füledbe, de nekem eléggé gyanús... előttem már írták, hogy furcsa, hogy az ő gépén vannak ezek a dolgok, és még sem tud róla. Bízni kell a másikban, de nem szabad hülyének, vaknak lenni.

2009. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

21:29 nem

én kultúrált választ írtam.. de nem értek veled egyet, és ennek most hangot adok. :)

nekem személy szerint szükségem van arra hogy egy kapcsolatban is legyen 1 minimális magánéletem.. hogy ne kelljen minderől tudni a páromnak.. ez nem azt jelenti hogy a tudta nélkül 3 titkos 1-mailcímről minden elérhető társkeresőn fentvagyok..

de ha küld nekem 1 lány 1 e-mail, ami baráti tartalmú, akkor ne legyen az, hogy a párom belép és számonkéri rajtam (volt már ilyen...) h ki ez a lány.. nem azért mert nem szeretem a párom, vagy mert takargatnivalóm van, hanem mert nekem így jó.. :) csak ennyit akartam :)

2009. dec. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!