Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 3éve van egy párom akit nagyon szeretek ő is engem! Tegnap nálluk voltam és felnéztem a gépébe! És persze találtam valamit! Mi legyen ezután?

Figyelt kérdés
Na kezdem a legelejéről!Találtam egy msn cimet ami feltünően hasonlit a neveikezdőbetüjére és a szül.dátumához!De azt mondta nem tudja kié lehet!Aztán bejelentkezve a freemailbe megint ott volt ugyanaz az e-mail cim és annak a jelszavát sikerült feltörnöm és találtam benne olyanokat hogy pl csetregisztráció, és iwiw meghivó!Ez után felléptem az iwiwre és abba is sikeresen bejelentkeztem :) és ott meg más név és cim volt megadva!!De tutti hogy az ővé!Lehet hogy rajtam akar hségtesztet végezni?De mi lehet ennek az okai még?Tehetetlen vagyok!17éves lány 22éves fiú
2009. dec. 8. 10:47
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak a kedves válaszadónak aki megprobált védelmezni!

Szerintem is ez igy lenne helyes!

Nekem ez nagyon fáj ha engem szeret velem van minek másik msn meg minek csetelni ha van neki mennyaszonya de ha én tennék ilyet kitörne a III világháború!

Egyégként nem volt nehéz megfejteni mert 4lehetőség közül adja ki mindig a jelszavát én csak azokat ütöttem be és sajnos nyert!

Nem tudom miértelme volt annak hogy számonkérjetek mert én itt ara lettem volna kiváncsi hogy mit tegyek ezután beszéljek le vele hogy kérdezzem meg!Nem akarom elvesziteni mert ő az életem értelme mert ha tudnátok mienek velem itthon na midegy ebbe nem folyok bele!Meg is kérdeztem és szemrebenés nélkül tagad megesküdtettem és volt képe megesküdni!

2009. dec. 9. 09:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!