Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni! Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni! Az exem nem hagy békén zaklat, hívogat, sms-ezik és legfőképp az zavar, hogy fenyegetőzik egy rólam készült képpel! Nagyon félek tőle mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

# 8

Ez mondjuk nem hülyeség. Nem tűnik egy észkombájnnak. Valszeg elhinné és beijedne, ha kellően kompromittáló a fénykép.


Lányok, miért választjátok mindig a rossz fiúkat? Lehet, hogy nem láttad előre, de az első jelnél le kellett volna lépni...

2014. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor megkérdezed, hogy minek mutatnád meg?
2014. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
És a rendőrségen mi lesz??
2014. febr. 10. 19:18
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem mutatod meg. Rendőrség meg xarik rá.
2014. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Engem a volt barátnőm új, félcigány fogyinger barátja zaklatott egy időben, ismeretlen számon és fenyegetőzött, de nem igazán érdekelt... Történt valami? Nem igazán. Azóta még csak nem is hívott.


Egyszerűen nem kell felvenni és kész. Esetleg valahogy le kell tiltatni a számát, vagy venni egy új sim kártyát...

2014. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
vettem új szimkártyát és letiltattam a számát de fb-n elér...
2014. febr. 10. 19:41
 17/19 anonim ***** válasza:
Még nem tiltottad le és jelentetted? Miért nem? Nekem ez volt az első dolgom!
2014. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 acelsziv ***** válasza:
édes istenem, micsoda balfék degeneráció nőtt fel az utóbbi években. Remélem, szaporodni nem akarsz...
2014. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
azért nem tiltottam le mert akkor kitenné a képet
2014. febr. 10. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!