Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni, vagy már túlságosan az vagyok?

Figyelt kérdés
Na szóval a barátnőmmel több mint 1 hónapja együtt vagyunk, és nagyon szeretem. Azonban nagyon sok fiú irkál rá, és találkozni akarnak vele. 1-2-vel jóba is van. Az egyik ráírt, hogy találkozzanak már, de 200km-el arrébb levő városban, mivel a srác is messze lakik, és nem tudja, hogy el megy e vele találkozni a barátnőm. Nem tudom, hogy mit mondjak erre neki :( A srác szerintem biztos nem barátkozni akar vele. Nyáron buliztak, és akkor rámászott a csávó, de barátnőm nem hagyta neki. (akkor még nem voltunk együtt) Nem szeretném hogy elmenjen, de megtiltani nem akarom neki :( Nem akarom elrontani a kapcsolatunkat, mert féltékeny vagyok

2014. febr. 12. 22:37
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Na megmondtam neki,hogy szerintem tuti nem barátkozni akar vele a srác meg azt is, hogy nagyon zavarna ha elmenne oda. Erre azt válaszolta, hogy akkor nem megy. Aztán mondtam, hogy ha szeretne menjen, csak akkor tudja, hogy nekem nem fog valami jól esni. Ekkor már kicsit hangosabban mondta, hogy "De nem megyek érted?" :) Szóval mégse megy :D
2014. febr. 13. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!