Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni, vagy már túlságosan az vagyok?

Figyelt kérdés
Na szóval a barátnőmmel több mint 1 hónapja együtt vagyunk, és nagyon szeretem. Azonban nagyon sok fiú irkál rá, és találkozni akarnak vele. 1-2-vel jóba is van. Az egyik ráírt, hogy találkozzanak már, de 200km-el arrébb levő városban, mivel a srác is messze lakik, és nem tudja, hogy el megy e vele találkozni a barátnőm. Nem tudom, hogy mit mondjak erre neki :( A srác szerintem biztos nem barátkozni akar vele. Nyáron buliztak, és akkor rámászott a csávó, de barátnőm nem hagyta neki. (akkor még nem voltunk együtt) Nem szeretném hogy elmenjen, de megtiltani nem akarom neki :( Nem akarom elrontani a kapcsolatunkat, mert féltékeny vagyok

2014. febr. 12. 22:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha megy, akkor szakíts vele. De az is valószínűtlen butaság lenne a részéről.
2014. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mindig mondja, hogy így szeret, meg úgy szeret, de az, hogy tudom, hogy lehet elmegy ahhoz a sráchoz, eléggé elbizonytalanít :/
2014. febr. 12. 23:06
 13/21 anonim ***** válasza:
Miért akarna elmenni?
2014. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Moszuke ***** válasza:

valaki önbizalomhiányt említett??


http://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2014. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy fogalmam sincs. Elvileg a tesójához menne, és úgy találkozna a sráccal valamikor.
2014. febr. 12. 23:09
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez az, hogy rögeszméid vannak. Semmi oka elmenni, neked sincs okod azt hinni, hogy megcsalna, sőt, a tapasztalataid az ellenkezőjét mutatják, de szentül hiszed, hogy elmegy.
2014. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy le kéne szoknom erről...
2014. febr. 12. 23:29
 18/21 anonim válasza:

ha nem engeded el, akkor te vagy a hibás, ha elengeded, és elmegy, akkor ő. :)


megtehehed, hogy elviseled a dolgot, de hidd el, nagyon sokáig nagyon sok rosszat el tud viselni az ember, de a végén megtörik.


ha elmegy, és együtt maradtok/újra összejöttök, nagyon sok szenvedést fog okozni még, mert fontosabb számára önmaga, mint a kapcsolatotok. ha elmagyaráztad neki, hogy neked ez mennyire szar lenne (bár az elmondottak alapján szerintem ennek részéről is egyértelműnek kéne lennie), és ennek ellenére 'nem tudja', hogy menjen-e, az szomorú. még a kérdést sem lenne szabad feltennie szvsz.

2014. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd csak naív. Én is jártam így. Hazafelé menet megálltam találkozni egy régebbi barátommal, akivel egyébként egyszer már lefeküdtünk. Tudta hogy van barátom és szeretem, tehát gondoltam, hogy egyértelmű a helyzet. Aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy a lakásán vagyunk és a combomat fogdossa. Nos, kedves voltam, de egyértelmű. Aztán mire hazaértem jó mérges lettem. Azóta már nem haragszom, de hasznos lecke volt, és a barátnődnek is az lesz. Az én barátom is megmondta, hogy ez lesz, de nem csinált belőle nagy ügyet, mikor bevallottam, hogy igaza volt. Hagyd, had csinálja.
2014. febr. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tudom, most teljesen bele vagy esve a barátnődbe. Ha szidják vagy rosszat mondanak róla akkor egyből magadat okolod, hogy te vagy a hülye meg nem is. Nem te vagy a hülye! Ez a lány nem áll kész egy kapcsolatra. Túl fiatal vagy csak veled nem áll kész. Nem is kell mondanom azt, hogyha igazán gondolná veled a kapcsolatot akkor nem más fiúkkal találkozgatna hanem veled. Ezért kell úgy csinálni fiú esetében, hogy a kapcsolat elején le kell szarni. Érzelmek nélkül!! Elmenni ide-oda vele az ok!! Érzelmek nélkül! 2-3 hónap után úgy is repül ha nyomi a csaj! Ha meg nem akkor no problem.


Lényeg: Ha fontos lennél neki és komolyan venne akkor nem egy másik fiúval találkozna hanem veled. Ez rád nézve igen megalázó én azt gondolom. Képes elmenni egy idegen fiú miatt 200Km-ert minthogy veled legyen. Ember!! Ha az érzelmeiden felül tudsz kerekedni és elgondolkodol rajta akkor te is fogod látni azt amit egy kívül álló. Te jelen pillanatban elmennél egy másik lány kedvéért találkozni ráadásul 200Km-ert??


Sajnálom :(


28/F

2014. febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!