Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettetek már el valakit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már el valakit az akkori párjától? Együtt vagytok ezzel az illetővel?

Figyelt kérdés

Ha igen ,hogy történt? Szeretőként kezdődött és komoly lett, vagy a párotok annyira belétek szeretett, hogy elhagyta az exet?

Neme és kort is írjatok léci!


2009. dec. 8. 23:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

nekem volt egyszer, egy nem túl közeli inkább haveri társaságban akikkel ritkán találkoztunk,volt egy srác,titpikus jó pasi,folyton csalta a csaját akvel akkor 2éve volt,nálam is próbálkozott de nekem ez a stílus nemjött be.Aztán a csajának a bnői,meg a csaja elkezdett fikázni h nekem milyen széles csípőm van meg mien tömzsi vagyok (a 89-62-92-es méretemmel!!! a csajnak meg semmi alakja,semmi melle,cs tök gebe volt!)aztán beoltottam a pasiját h gratula az értelmiségi bnőjéhez,de bocsánatot kért a nevében és kérte h talizzunk.akkor belementem a kapcsba bosszúból!! :p (nem feküdtem le vele de a 3hónap alatt történt egy smás)a csaj tanult belőle,azóta állitolag előbb magára néz mielőtt beszolna bkinek XD


amúgy szerintem ne legyél másodhegedűs nemjó annak lenni!és gondolj bele ha ugy flörtöl veled h van nője,lehet melletted is ezt csinálná,tehát ő lehet ilyen sajnos!! :S

21L

2010. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%

igen 2x is:'(

nagyon rossz! mindenki próbálja meg elkerülni! az első után megfogadtam h több ilyet nem! na aztán tessék..:S az első ugy volt h teccett nekem a srác,aztán lesmárolt,kis naív voltam,ő csókolt meg előszőr,azthittem nagy szerelem.mondtam neki 2 hét után h válasszon,mind2ket otthagyott. még mindig félek h kiderül.nagyon lelkiismeret furrdalásom van..:S


a második.. hát csak msn-en kavart bnőm a jelenlegi barátommal,aztán én felvettem msn-re a pasit h megkérdezzem,h a bnőm mikor jön haza a nyaralásból. ő meg áll. belémszeretett.. és amiket irt,ah. kinéz,ah. neten megismertem én is beleszerettem. nem akartam h legyen vmi belőle,de nagyon megszerettük egymást és elmondtam a bnőmnek h szeretem a pasiját. (ők nem tudtak talizni,mert messze lakunk a pasitól és őt nem engedték el elé,a pasi meg nem talált vna ide,és egyéb gondok is voltak) engem meg elengedtek.. találkoztunk.nagyon szerelmesek vagyunk még most is:$ ez nem volt olyan igazi elszeretés,mert nem tudták msn-en annyira megszeretni egymást,de az első az volt:(


13/L az első 12 évesen volt..

2010. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Állítólag nem volt bolodog. (de ez nem is igazán érdekelt)

Válni nem válhatott a gyerekek miatt (2 tündéri kislánya volt!), megértettem és tiszteletben tartottam.

Az elején nagyon szerelmes voltam, de ugye a bújkálás stb. a szüleimnek sem tetszett a dolog, hogy 18 évesen egy családapával bújkálok, hiába volt még ő is csak 26.

Így aztán elfogadtam, hogy szexnél több nem igen lesz sosem, majd rámtalált a boldogság és mikor szakítani akartam, megkérte a kezem. Mondtam, hogy a családja mellett a helye, én már régóta nem úgy gondolok rá..., hogy szeretem, csak mint szex. Nem veszekedve váltunk el, de azt hittem többet nem látom! -tévedtem-

Levelek, képeslapok, sokasága. Mikor megtudta,hogy ismét egyedül vagyok, megkeresett és megint megkérte a kezem.

Ismét elutasítottam, ennek ellenére két hónap múlva megint jött, hogy neki szüksége van rám.

A feleségére, és a családjára való tekintettel, nem engedek neki, néha nap eljön megbeszéljük ha van valami gondja, de semmi érzelem és főként szex. A gyerekeinek szüksége van rá, s ezt nagyon jól tudom a mai napig.

A vele való kapcsolatom nem bántam meg, hisz szerelmes voltam, azt bánom, egyedül, hogy a feleségét, hogy megbánthattuk volna, ha kiderül.

2010. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

22:37-es vagyok


24/L


Jajj amit kihagytam: 24 évesen született az első gyermeke, most a nagyobbik lánya 8 éves. Szóval, ha mégis úgy döntenék, hogy szeretnék vele komolyan együtt lenni ideálisan még 12 évet kellene várnom.

Ami azt jelentené, hogy életem legszebb korszaka menne erre rá. S ezért döntöttem úgy, ha barántként megállom a helyem, igen, de egyébként több nem, mert mi van, ha én majd gyereket akarok, de ő még is a feleségével marad?

Nem éri meg...!

2010. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
mindkettőnkek volt barátja/barátnője, mégis sokáig összejártunk. talán jobban szerettük egymást,mint a sajátjainkat... aztán ez megszűnt. 1 évre rá találkoztunk és bevallottuk mindketten, hogy még mindig gondolunk egymásra
2010. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
22.04 ilyen velem is volt:) állandóan fikázott egy fiú barátnője, hogy milyen ronda vagyok és sose lesz senkim. nagyot koppant amikor épp visszahallotta 4-5 embertől, hogy láttak minket a pasijával smárolni :)
2010. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem is volt:( kétszer ugyan azzal. először titokban, másodjára már otthagyta a barátnőjét.jártunk is de elhagyott.... naív voltam hogy másodjára is belementem. de szerettem olyankor meg vak az ember.... 15L
2010. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen. Két hónapja jártak, a fiú nem szerette a lányt, jöttem én, szerelem első látásra, nem foglalkozott vele, hogy van a leányzó, összejött velem, szakítottak. Pontosan tegnap estig voltam együtt ezzel az illetővel... Majdnem két évig jártunk.
2010. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!