Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel, ha egyszerűen nem akar elmenni?

Figyelt kérdés
Lassacskán becuccolt már hozzánk, mostanában vettem észre, hogy teli pakolta a szekrényünket a ruhájával és a többi családtagomét meg kihajigálta a földre hogy tegyék máshova.Nem akar elmenni dolgozni, anyámék tartják el most.Amíg én odavagyok dolgozni addig ő csak kocsikázik meg vár engem egész nap.Nekem ilyen semmire kellő nő nem kell.Akármi sértőt mondok neki ő mindent rám hagy, olyan mint egy pincsi kutya, direkt bólogat mindenre csak hogy ne találjak ki okot arra,hogy szakíthassak vele.
2014. febr. 14. 20:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Egyébként pont a napokba vetette fel,hogy ha már úgyis egész nap unatkozik,akkor csináljunk gyereket.Lehet pont ezért is pánikoltam be.Meg már anyámékat is paterolná el,mert idősek hogy csak a mienk legyen a lakás.
2014. febr. 14. 20:39
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vegyétek fel házvezetőnőnek az ellátásért cserébe.
2014. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Ba@zd meg mindennap ahányszor csak szembejön veled!


Egyszer csak megundorodik a f@@sztól!


Ha egyedül nem bírsz vele szólj a haveroknak is!!!


Ha lefilmezitek, még pénzt is kereshettek vele!!!

2014. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

Gyerek ellen meg a legjobb ha kikötteted a csövet (vasectomia) fél évet szenvedsz vele ugyan minta kutya, de utána arany életed lesz!!!


És nem tudnak csőbehúzni az ilyen büdös rbancok...

2014. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

De egyébként belegondoltál amúgy a helyzetébe?


Kidobod... oké..


Haza nem tud menni...


Mi a fszt csináljon??

2014. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szex terén se érek vele amúgy sokat,mert csak hanyatt vágja magát.
2014. febr. 14. 20:48
 17/21 anonim ***** válasza:
Mért az nem érv, hogy nem akarjátok eltartani?
2014. márc. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ilyen csak a sorozatokban van, úgy összeköltözni, hogy az egyik fél sokáig észre sem veszi :D
2014. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18: :D:D


Én voltam Hellinger-féle családállításon, és ott jött ki amúgy ilyen sztori.:)

Nem véletlen, hogy sokan filmnézés helyett járnak oda segítőnek.:)

2014. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Gyomri válasza:
Biztos a szulei sem ok nelkul dobtak ki. legy ferfi mond meg neki vagy dobd ki egyszeru. az ilyen naplopokat nem kell sajnalni tanuljon meg dolgozni ne potyazzon. ha szereted keressen munkat mutasson fel valamit aztan meg megkapjatok egymast
2016. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!