Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy normális pasit találni 30 évesen?

Figyelt kérdés
Ez nagyon elkeserít :( Nem vagyok bolond, sem csúnya lány, de egyszerűen nem találok sehol egy normális férfit... és nem én vagyok ezzel egyedül, sok barátnőm hasonló cipőben jár...bár az utóbbi időben - a sok csalódás miatt - már nem is keresek... :( Aki megfelelne az vagy homi vagy nem független... Aki meg udvarol az vagy nem tetszik vagy egy idi@@@ta, hiába független...Ketyeg az óra és itt állok gyerek és család nélkül..Ez engem megrémít, mivel egyke vagyok...Ha ez az állapot így marad, mi lesz velem, ha már a szüleim sem lesznek ? Nagyon egyedül érzem magam ...és a barátok közül is sok esetben rájöttem, hogy érdekemberek,,,Csalódtam az emberekben és nem látom, hogy IQ és EQ szintben többek lennének az idő haladtával :( Mit lehet ilyen kilátástalan helyzetben tenni? Már ismerkedtem mindenhol, de nagyon nem akar ez összejönni... Pedig én nem gondolom, hogy bármi gond lenne velem, pedig van önkritikám...Lehet veszek egy kutyát kis társamnak, ha ez így marad...mert akkor a lakásban legalább nem leszek egyedül... Eléggé egyedül érzem magam..:/
2014. febr. 14. 21:14
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm elég dekoratív és rendes :) miért is alkudtam meg?!
2014. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
hát igen, gondolom te sem jöttél össze akárkivel...vagy igen? :D ám másrészt, mi az , hogy jópasi? :D aki ilyeneket leír, nekem nem az... eleve, honnét tudod, hogy én átlagos vagyok? láttál valaha is? :D
2014. febr. 14. 21:37
 23/50 anonim ***** válasza:

te magad írtad le. :)


részemről ennyi volt. nem megyek le kutyába.


sok sikert! :)

2014. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
szöveg.... :D írni bármit lehet............... arról, hogy belsőre milyen vagyok, arról pedig csak azok tudnak érdemben nyilatkozni, akik ismernek.. :) és nyilván azoktól hat meg csak bármiféle vélemény, akiket ismerek és szintén ismernek...nem hiszem, hogy azért, mert egy vadidegen, ismeretlen azt mondja, hogy tudjam hol a helyem, ezért nekem most mindenféle olyan emberrel össze kellene állnom, akik egyértelműen sem külsőre, sem stílusra nem tetszenek... mertugye külső, ami megfog, belső, ami megtart...aki mást mond, hazudik vagy vetít, de lényeg, hogy nem mond igazat.
2014. febr. 14. 21:43
 25/50 A kérdező kommentje:
nem magamról írtam, te hoztál fel egy lányt, akit ismersz...kár, hogy arra sem emlékszel, mit írsz le... az a lány is, miért nem várhat arra, akit ő igazán szeretne? van közöd hozzá, hogy milyet válasszon? nincs.
2014. febr. 14. 21:45
 26/50 A kérdező kommentje:
másrészt MINDENKINEK SZABAD AKARATA ELDÖNTENI, HOGY NEKI MILYEN A MEGFELELŐ. ÉS HELYES, HA VALAKI NEM ALKUSZIK MEG AZ ELVÁRÁSÁNÁL ROSSZABBAL.AKI MEGALKUSZIK, AZ MEG ELŐBB-UTÓBB ELVÁLIK, MEGCSALJA A MÁSIKAT STB. Inkább egyszer jól választok, mint folyamatosan hasonló hülyéket,mint te vagy, már meg ne haragudj. :D Hány éves vagy? 18? :D Kb. ennyi a szinted. Na pont az ilyenekről beszélek... pont beletartozol az idi@t kategóriába... :D Funny :D
2014. febr. 14. 21:52
 27/50 anonim ***** válasza:

Úristen!


Menj el orvoshoz. Beteg vagy!


Sajnállak :(

2014. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van eldönteni hogy ki tetszik neki de akkor ne sírjon ha magasra teszi a lécet és szingli marad.
2014. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
kérdező,téged itt jól kikezdtek :PPP majd itt egy pár fórumozó eldönti ki való neked :))))
2014. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Hm... erdekes dolog. Itt sirsz , hogy nincs senkid kozben rengeteg rendes , ferfi van aki mondjuk nem egy adonisz kulsovel rendelkezik de persze annak eselyt se adnak a nok . Nem ertem mi van a mai nokkel, mind olyan fenn hordjak az orrukat mintha ok kulonleges lanyok lennenek, nem egy csunya not lattam , hogy lepattintott egy kedves , atlagos ferfit , mert o nem eleg jo hozza. Magadba kene nezned cica , veled van a gond!!!
2014. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!