Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy normális pasit találni 30 évesen?

Figyelt kérdés
Ez nagyon elkeserít :( Nem vagyok bolond, sem csúnya lány, de egyszerűen nem találok sehol egy normális férfit... és nem én vagyok ezzel egyedül, sok barátnőm hasonló cipőben jár...bár az utóbbi időben - a sok csalódás miatt - már nem is keresek... :( Aki megfelelne az vagy homi vagy nem független... Aki meg udvarol az vagy nem tetszik vagy egy idi@@@ta, hiába független...Ketyeg az óra és itt állok gyerek és család nélkül..Ez engem megrémít, mivel egyke vagyok...Ha ez az állapot így marad, mi lesz velem, ha már a szüleim sem lesznek ? Nagyon egyedül érzem magam ...és a barátok közül is sok esetben rájöttem, hogy érdekemberek,,,Csalódtam az emberekben és nem látom, hogy IQ és EQ szintben többek lennének az idő haladtával :( Mit lehet ilyen kilátástalan helyzetben tenni? Már ismerkedtem mindenhol, de nagyon nem akar ez összejönni... Pedig én nem gondolom, hogy bármi gond lenne velem, pedig van önkritikám...Lehet veszek egy kutyát kis társamnak, ha ez így marad...mert akkor a lakásban legalább nem leszek egyedül... Eléggé egyedül érzem magam..:/
2014. febr. 14. 21:14
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
mondjuk én adonisz vagyok,holnap egy kávéra? valahol?
2014. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

Azért azt megfigyeltétek, hogy ha egy pasi írja ki, hogy: "csúnya srác vagyok, szép barátnőt szeretnék", akkor mindjárt jönnek a válaszok, hogy igaza van, senki nem tehet róla, kihez vonzódik, ne adja alább az igényeit, majd jön egy szép lány, aki pont hozzá vonzódik....

csak hát a legtöbb nő felszínes.


Ha meg átlagos nő helyes pasit szeretne, rögtön letámadják, hogy adja lejjebb az igényeit, mit akar válogasson a hozzá hasonlóak közül...

a nők már csak ilyen felszínesek.

:D


Igazság szerint itt még csak nagyon meg sem tudtuk, hogy a kérdező hogy néz ki, de mivel sportol, minden bizonnyal ad magára, úgyhogy nyilván nem egy elhízott, ápolatlan nő.

Miért bűn, ha vannak külsőleg is elvárásai és nem adja bizonyos szintnél alább?


Nekem főleg belsőleg voltak elvárásaim, külsőre minimális mértékben (ne legyen bűnronda, 10 cm-vel alacsonyabb nálam, szélsőségesen sovány, elhízott, vagy kigyúrt, de itt tényleg szélsőségekről beszélek és legyen ápolt). Mégis nehezen találtam olyat, akivel úgy döntöttem, hogy le akarom élni az életem.


Túlzottan nem érdemes leadni az elvárásokból, mert nem tudom, ki hogy van ezzel, de úgy felébredni minden reggel valaki mellett, hogy testileg, vagy lelkileg viszolygunk tőle, szerintem borzalmas, ennél még egyedül is jobb.

2014. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

"ugye nem számít a külső mégis lekoptattál nemtom hány embert mert nem tetszett"


Talán azért nem tetszett neki, mert van ízlése, és az ő ízlésébe az az illető nem fért bele. ennyi.


Jöhettek itt az álszent szövegetekkel, hogy milyen felszínesek a nők...de a pasik sem különbek úgy egyébként.


Ha a kérdezőnek nem tetszik valaki akár külsőleg, akár belsőleg valami miatt, egyszerűen nincs értelme hogy összejöjjön vele, mert nem fog működni. Sosem fog vonzódni hozzá, nem fog menni a szex, nem fog működni a kapcsolat, vagyis nem éri meg a másik embert is becsapni, meg saját magát is egy posvány kapcsolatba keverni... minek?


Amúgy a pasik nagy része is felszínes, csak mondom.... ők se jönnek össze pl túlsúlyos csajokkal ha a vékonyakat szeretik mert NEM TETSZIK NEKIK, ha egy nőn van némi felesleg, mert a vékonyakat szeretik... vagy nem tetszik nekik a lány arcszerkezete:D .... mert gyerekes, mert hűtlenkedő, mert bulizik... akármi... egyszerűen nem jön be az illető és kész.


Szóval hagyjuk már ezt a nők felszínesek dumát mert rohadt unalmas...


Igen is van egy határ mindenkinél az ízlésében, hogy ki tetszik és ki nem...ezt nincs értelme lejjebb adni mert nem lesz működőképes a kapcsolat.


Egyébként pedig én még átlagos sem vagyok nőként, inkább az alatti. Az arcom olyan amilyen... nem festett, hosszú szőke hajam van, világoskék szemem, magas vagyok (175cm) túlsúlyom is van. Amolyan mindenhová arányosan megy típus vagyok. Ezért mondtam hogy átlag alatti vagyok.


De igen is nekem is volt egy határ aminél nem adtam alább mert nem lett volna értelme... mégis számomra vonzó, az én ízlésemnek tökéletesen megfelelő, helyes pasi lett a férjem (24 éves voltam amikor összejöttünk), aki imádja a külsőmet úgy ahogy van, mert neki viszont az jön be ha egy nő nem gebe és ennyi....szóval ellentétben a közhiedelemmel, nekem mint átlag alatti külsővel rendelkezőnek, nem kellett kicsit sem engednem az elvárásaimból. Nem kellett beérnem az igénytelen maradékkal Mind ami a külsőt, mind ami a belső dolgokat illeti egy férfinál.


Tény az is, hogy nekem nem tetszenek a kigyúrt pasik, nem érdekel hogy van e pénzük vagy nincs. Az sem hogy van e diplomájuk vagy nincs. Nem jönnek be a kockahasas, a szőke világos szemű pasik, a dohányzók, a hűtlenkedők, a buta, beképzelt majom típusú, illetve az alacsony férfiak (185 alatt), vagy akik mellkast, intim területet, lábat szőrtelenítenek.


Nálam kb ezek az elvárások voltak, nem hiszem hogy hú de sok... illetve egy olyan arc, amire ha ránézek tetszik. Ennyi.

Engem pl az sem zavar ha egy pasinak mackós testalkata van, van súlyfeleslege. Jártam 130 kilós 195 centis pasival is, és nem az izomtól volt ennyi a súlya. Tetszett mert eleinte rendes volt velem, és bejött pofira is.


Kérdező, te meg ne aggódj. Simán megtalálhatod még az igazit:) csak még kell egy kis idő, és egy kis szerencse:) (n 28)

2014. febr. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

pl 184 centis hapsi az alacsony? ez új


amúgy előző elbeszélgetünk egymás mellett. van férfi felszínesség és női felszinesség is. ugye a mértékeken van a hangsúly. abban is van igazság hogy bizonyos határ van de hol húzodik erről esik kevés szó.

nem kell mindig szélsőségesen gondolkozni. oké hogy 200 kilós fogatlan manus vagy nőci senkinek sem kell. szerintem a férfiaknál akik nem diszkó egyéjszakás komboznak hanem hosszú távra terveznek azoknak sokkal több belefér kinézet terén vagyis vajszivűbbek a lányoknál.

a lányok lazán megcsinálják hogy átlagosként a búsba küldik az átlagos fiút....nem is feltétlenül azért mert tényleg nem az esetük hanem mertha a barinők Ken barbie-fiúval vannak együtt akkor nekik is olyan csávó kell aki a státuszszimbólum funkciót betölti. főleg a huszas évek elején megy ez a marhaság részükről...a kérdező valszeg addig addig válogatott míg kiöregedett a férfitársadalom piksziséből illetve kortársai már találtak mást.

te pedig hiába bizonygatod hogy megérte nem lejebb adni a mércét mert meglehet valójában a hapsid sem jobb az átlagosnál csak bebeszéled magadnak..végülis ha szereted jogod van hozzá....

2014. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

nem bizonygattam semmit. csak leírtam nekem hogy volt. ennyi.mit lehet azon bebeszélni hogy vonzó a párom, helyesnek tartom, és halálosan bele vagyok zúgva...?:D


de ha szerinted ez bebeszélés akkor jó. Azt gondolsz amit akarsz.


Egyébként, ha nem nézném azt, hogy SZÁMOMRA milyen jó pasi, akkor tök átlagos lenne, mert nincs kigyúrva, csak a fizikai munkától lett izmos. És nincs kockahasa sem, hanem kis pocakja van amit megint csak szeretek, mert nekem a kockahas nem jön be.


És pl férfias arca van, nem úgy mint egy alkonyat csillogó vámpírnak:D vagy egy titanic hősnek:)


Annyi extra van, hogy tényleg viszonylag magas. 190 centi. Ez igen, előny a pasiknál. De az alacsonyság sem jelenti azt, hogy akkor nem lesz nője az embernek. Baráti körben mindenkinek van párja. 180 felett és 170 alatt is.


Igen, van 160 centis haverja is akinek egymagas barátnője van...165, 167 centiseknek is van barátnőjük évek óta.


Nem kéne mindig a kifogásokat keresni. És általánosítani sem.


Az olyan csajok meg akik az átlagosnak mondott pasikat nem tartják helyesnek hát akkor olyan az ízlésük és ennyi. Ezért kár sírni...mert tök felesleges. Attól még nem fog kelleni valaki a nőnek, mert hisztizik hogy miért nem kell....

2014. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

"a lányok lazán megcsinálják hogy átlagosként a búsba küldik az átlagos fiút"


"te pedig hiába bizonygatod hogy megérte nem lejebb adni a mércét mert meglehet valójában a hapsid sem jobb az átlagosnál csak bebeszéled magadnak"


Hogy is van ez? Most akkor elküldik az átlagos fiút a lányok, vagy nem küldik el? :D

Mert ha úgy gondolod, hogy azoknak, akik azt mondják, hogy nem adták alább az elvárásaikat, nyilván átlagos pasijuk van, csak jobbnak látják, mert szeretik (ezzel nem is vitatkozok, mert akit szeretünk, szebbnek jobbnak látjuk), akkor már nem is annyira állja meg a helyét az, ha egyértelműen kijelented, hogy a lányok elküldik az átlagos pasikat.

Tehát ezek alapján vannak nők, akiknek leginkább a külső számít és alapból elküldik az átlagos külsejű pasikat és vannak, akik nem küldik el alapból őket.

2014. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

amit a vitapartnerem írt az a legrosszabb variáció

azonban általánosságban nem beszélek erről a csoportról mert tényleg nincsenek sokan. nos vannak akik átlagosként nem küldik el az átlagos fiút hanem adnak lehetőséget őket dicsértem. azokat savaztam akik elküldik az átlagos fiúkat merthogy nekik jobb jár noha ők se szebbek lányban mint a kikosarazott fiúban.

akivel fent vitába keveredtem nos ő gyanúm szerint olyan aki:átlagosként elküldi a szintén átlagos fiúkat majd diadalittasan promozza a párját hogy"na ez ám a pasi látjátok így kell kinézni ha valaki akar tőlem valamit"....mire a korábban kikosarazott átlagos fiúk hüledezve egymásra néznek mondván:"te ez a csóka egy fokkal sem jobb pasi mint mi... érti ezt valaki? tán a az lehet a magyarázat hogy a lány szelektíven felszínes? ja a külsőre esküszik mégse következetes"

2014. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

ilyen gyanú, olyan gyanú:D szerintem már magad se tudod miket írogatsz, csak hogy a nőket bemocskold és legyen kifogásod...:D


Azért választottam a férjemet mert NEKEM Ő TETSZIK. És nekem ő a tökéletes pasi. De azt is tudom, hogy általánosságban inkább átlagosnak számít, és azoknak a nőknek akik pénzéhesek, és a szőke kigyúrt szolizott hercegre várnak, nem jönne be. Ennyi.


De pl több női ismerősöm szerint is jó pasi. Nekik valószínűleg hasonló az ízlésük mint nekem.


Egyébként régebben jártam olyan sráccal aki arcra nem is tetszett...nem tartottam helyesnek. És mondtam is neki hogy nem az esetem. De kérte hogy adjak neki esélyt mert biztos megszeretem ha megismerem....


És mi történt? Adtam neki esélyt pedig még átlagosnak sem tartottam, mert egyáltalán nem tetszett...a vége az lett hogy 3 hét után ki kellett dobjam mert a hátam mögött ő társat keresgélt magának...NA ÍGY ADJON A NŐ ESÉLYT ANNAK AKI NEM JÖN BE NEKI... vagy semleges....

2014. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

"...így adjon esélyt"

ja mert gondolom a bejövősök egytől egyig élnek az eséllyel. minden csaj a legelső(neki fess) pasijával üli az aranylakodalmat ...ja vagy hoppá, tán mégsem??

2014. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

nem. a bejövősök sem. volt akit az első randi után elküldtem a f..szba, mert ő azt képzelte hogy a második randin szexelni fogunk, és ezt csak ő dönti el..:)


szóval buktad... következő kifogás?

2014. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!