Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy normális pasit találni 30 évesen?

Figyelt kérdés
Ez nagyon elkeserít :( Nem vagyok bolond, sem csúnya lány, de egyszerűen nem találok sehol egy normális férfit... és nem én vagyok ezzel egyedül, sok barátnőm hasonló cipőben jár...bár az utóbbi időben - a sok csalódás miatt - már nem is keresek... :( Aki megfelelne az vagy homi vagy nem független... Aki meg udvarol az vagy nem tetszik vagy egy idi@@@ta, hiába független...Ketyeg az óra és itt állok gyerek és család nélkül..Ez engem megrémít, mivel egyke vagyok...Ha ez az állapot így marad, mi lesz velem, ha már a szüleim sem lesznek ? Nagyon egyedül érzem magam ...és a barátok közül is sok esetben rájöttem, hogy érdekemberek,,,Csalódtam az emberekben és nem látom, hogy IQ és EQ szintben többek lennének az idő haladtával :( Mit lehet ilyen kilátástalan helyzetben tenni? Már ismerkedtem mindenhol, de nagyon nem akar ez összejönni... Pedig én nem gondolom, hogy bármi gond lenne velem, pedig van önkritikám...Lehet veszek egy kutyát kis társamnak, ha ez így marad...mert akkor a lakásban legalább nem leszek egyedül... Eléggé egyedül érzem magam..:/
2014. febr. 14. 21:14
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Most néztem körül a társkeresőn. Ott pl. tök természetes, hogy dagadt lányok sportos testű pasikat keresnek.
2014. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Ez hogy jön ide? A kérdező edzőterembe jár, túrázik, bringázik, fut, nem hinném, hogy dagadt lenne. :D
2014. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

hogy mit ír magáról, és hogy mit csinál valójában két különböző dolog :)


amúgy szerintem te vagy a kérdező, csak más nickről írsz, hogy igazat adj magadnak.

2014. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

41.


és akkor mi van? Neked ez miért fáj?


Én is teltebb alkat vagyok... ha úgy tetszik dagadt. Mégis izmos a férjem, bár nem kigyúrtan, csak olyan helyeken dolgozott...hogy izmos lett.

2014. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

"amúgy szerintem te vagy a kérdező, csak más nickről írsz, hogy igazat adj magadnak."


Nem talált. :) Öt évvel idősebb vagyok a kérdezőnél és férjnél vagyok (én írtam a 12-es választ, hogy 29 éves koromban sikerült csak megtalálni azt, akire társként tekinthetek)

Csak igazat megértem azokat, akik úgy gondolják, nem kell beérni olyannal, akihez nem tudunk vonzódni. Legalábbis én nem tudtam volna ilyennel együtt lenni.

Az meg megint egy más kérdés, külsőre kinek hol van a határ.

2014. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

40-es mit buktam??!!

pont hogy ráhibáztam

2014. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Azt feltételezted, hogy bezzeg a jó pasiknak mindnek egytől egyig esélyt adtam, pedig ez nincs így, mert szerencsére még kapcsolatunk SEM lett, és már rájöttem hogy egy köcs-ög.


1 randit amire elmentem vele, nem neveznék esélyadásnak:)

2014. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

szerintem igenis esélyadás mert akkor már nem a külcsi az egyetlen ami átjön hanem ott adatik meg a lehetőség az összképadásra. bizony esélyadás ráadásul továbbra sem egyenlőek teljesen az esélyek mert a jó pasinak nagyott kell rontania a sikertelenséghez, ha csak eladja a semmit már az is sikerre vezető.....a nem jó pasinak szénné kell produkálnia magát. még mielőtt megint előszednéd hogy az az 1 akarom mondani egyetlen nem jó pasi is nagyott hibázott a lényegtől ne térjünk el.

igenis esélyadásnak számít kivéve ha fogadásból csinálod ami meg nem egyenes

2014. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

nem egy olyan pasi volt aki nem volt az esetem, mégis esélyt adtam, és mégis átvágott...


de csak 1 esetet írtam le. ennyi.


de amúgy meg megint kifogásokkal jössz hogy a jó pasinak nehezen ront, több esélyt kap, a kevésbé tetszőnek meg elég egy kis hiba és máris dobva van.


külső alapján ítélsz és mondod meg, hogy én kinek mekkora és mennyi esélyt adok úgy, hogy engem nem is ismersz.


példa: nálam egy nekem tetsző jó pasi ugyanúgy elbukik AZONNAL, ha azt képzeli hogy első randin lefekszek vele, mint egy kevésbé nekem tetsző pasi.


vagy valami más dolog: ha pl a randin tudom meg valakiről, hogy dohányos, mindkét típusú pasi repül, mert nálam dohányos pasi szóba sem jöhet. Akárhogy is néz ki, és akármilyen jó ember. Párkapcsolatra dohányos pasi nekem nem kell. Ez is csak egy példa volt.

2014. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Akkor az esélyadásban se értünk egyet:) mert nálam az nem számít esélyadásnak ha elmegyek vele x randira. Csak ha összejövünk és párként tapasztaljuk ki egymást. Nekem ezt jelenti az esélyadás.
2014. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!