Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válasszak a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak a szerelmet vagy a pénzt?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy nagyon joképu de csoro pasiba akinek se munkaja nincs semmije de viszont szeret. Más részrol pedig van egy pasi aki nem egy jokepu de gazdag és rendes torodo és mindent megkaphatok amit akarok tole..de viszont én nemérzek iránta semmit..maximum hálát. Nemtudok donteni, nagyon nehéz donteni..szerelmet válasszam de mindig nekem kell majd fizetnem akárhova megyunk vagy a gazdagot akivel viszont soha nem leszek boldog, szerelmes de meglesz mindenem?
2014. febr. 16. 17:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

lehet hogy egyszer az elsőnek is jobb lesz a sora

a szerelmet választanám, a kölcsönös szerelem nagyon ritka a pénz viszont forgandó, aki most gazdag, akár el is veszítheti egyszer a vagyonát

2014. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a jóképű csávód már a pénzt választotta.
2014. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
hat a "joképu csávom" sajnos 27 éves fejjel otthon lakik a szuleivel és nemtalál munkat semmit nem ért el az életben..lehet hogy érzelmileg tokéletesen osszeillunk de minden más hiányzik, milyen jovom lenne mellette...
2014. febr. 16. 17:40
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt akartam írni, hogy a szerelmet, de ha a szerelmed nem hajlandó arra, hogy megpróbáljon ebből a helyzetből kilépni, munkát találni, veled közös életet teremteni, akkor hidd el, mert tapasztalatból mondom, ez idővel a legnagyobb szerelmet is pokollá tudja tenni.

De a másikat sem ajánlanám, mert olyannal élni, akit tested lelked nem kíván, megint borzasztó lehet.


Szerintem először is próbáld meg kicsit felrázni azt, akit szeretsz, hátha csak egy kis motiváció kell neki. Ha nem sikerül, akkor sajnos azt kell, hogy mondjam, nem valószínű, hogy a kapcsolatotok valaha is egyről a kettőre jut.

2014. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!