Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan távkapcsolat ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan távkapcsolat ami kibír 5-6 évet? 200km

Figyelt kérdés
Úgy érzem heti 1-2 találkozónál többre van szükségem, de még nem találkoztam olyannal akivel ennyi közös lett volna. Csak akkor lenne lehetőségünk összeköltözni. :"(
2009. dec. 9. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát...5-6 év...az piszoksok:(
2009. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom h addig amíg ilyen távolság van biztos h nem. Mi tartjuk még a kapcsolatot, de azóta már többször volt mind2nek valakije, talán hamarosan felköltözik Budapestre és akkor lehet, de így inkább hagyd... Bár lehet próbálkozni:) sok sikert!
2009. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia van, én a férjemmel pécs- pest veszprém között ingáztunk évekig a suli és meló miatt kb 5 évig és már 9 éve vagyunk együtt.
2009. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor jobb lenne mindkettőnknek, ha addig szakítunk amíg nem szeretek bele túlságosan?
2009. dec. 9. 18:07
 5/12 A kérdező kommentje:
18:07 egyszerre írtunk. Jó tudni, hogy van ilyen :)
2009. dec. 9. 18:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát igaz, hogy nekem csak egy négy és fél hónapos kapcsolatom van még így, és a távolság is csak 100 km de szerintem működhet ha van olyan cél a jövőben amiért érdemes mint a ti esetetekben az összeköltözés. Nekünk addig még 3,5 év van de nem találkoztam még emberrel akivel ennyire hasonlítok mint a mostani barátommal. hihetetlen:)
2009. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány évesek vagytok és mióta tart a kapcsolat!

Én lassan 2 éve élek ilyen távkapcsolatban, mivel úgy szeretem, mint még soha senkit nekem megérné annyit várni.

Néha én is úgy érzem, hogy sosem vagyunk eleget együtt, szenvedek a hiányától, de amikor együtt vagyunk elfelejtem ezeket a rossz napokat. :)

Ha elég komolyak vagytok már és úgy érzed megér neked ennyit ez a kapcsolat akkor hajrá!! :)

Van jó oldala is a dolognak, sosem fogod megunni! :P

2009. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve és 8 hónapja vagyunk együtt, és 700 km van közöttünk. De imádjuk egymást és a távolság az semmi, ha valaki igazán szereti a másikat. Mi havonta 1-szer találkozunk.
2009. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18:07-es vagyok ha igazán szeretsz nincs olyan amit ne bírnál ki és ez oda-vissza érvényes. Drukkolok nektek.
2009. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az előző távkapcsolatom 1 évig tartott (270 km) és részben a távolság miatt lett vége, mert megbízhatatlan volt az exem és amíg nem voltunk együtt másokkal is találkozgatott. Amint kiderült vége is lett. Viszont a mostani párommal 3 hónapja vagyunk együtt, szintén távkapcsolat (300 km) és azért teljesen más a helyzet, mert közös céljaink vannak és msnen szinte egész nap beszélünk, ha nincs dolgunk, plusz ott a telefon is. Szerintem egy távkapcsolat csak ideiglenes állapot, kell, hogy tudjátok, hogy egyszer közelebb lesztek egymáshoz, hogy egyikőtök költözni fog. Én jövőre költözök, amint befejeztem az iskolát. 5-6 év tényleg sok idő, de ha igazán kitartóak vagytok, akkor semmi sem lehetetlen.:) Ami talán megnehezítheti azok az anyagiak, ami nekem nagyon sok problémát okozott anno, de nem árt a szülők támogatása ilyen téren sem.:) Remélem összejön nektek, sok sikert hozzá!

22/L

2009. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!