Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változó kedélyállapotú barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változó kedélyállapotú barátnő?

Figyelt kérdés
A baratnőm rohadt kiszámíthatatlan... Beszélünk skypon fél percre nem figyelek mert a házidolgozatomat gyorsan átnéztem és besértődött hogy nem figyelek rá és fölöslegesen beszél nekem. És ez nagyon sok mindennel így van, mindig ez az idóta kedvváltozás... NAgyon unalmas mit tegyek?
2014. febr. 17. 22:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De akkor meg azzal jön hogy folyton terelek és ha válaszol akkor is csak tőmondatokba (hidd el kipróbáltam)
2014. febr. 17. 22:47
 12/16 anonim ***** válasza:

ilyenkor kell kitartanod a végsőkig a saját témádnál,mert ez egy harc.

ő erőlteti a hisztit,te meg a saját témádat kizökkenthetetlenül.

ha elbuksz,vagyis reagálsz a hisztire,akkor vissza neki igazolva,hogy érzelmi zsarolás hatására engedsz és egyre inkább ilyenebb lesz.

2014. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a tőmondat válaszokkal megintcsak reagálsz,mert azt látja belőle,hogy hatással van rád a hiszti,mert be vagy sértődve.

viccesen pimasz témákat tolj rá ilyenkor,hogy ne lássa,hogy mennyire megbánt téged a neveletlen undorító hisztije,ne tudjon kéjjelegni a győzelmében.

2014. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
mi ez az előző hozzászólás? hiszti... kontroll... jutalmazás... akarat.. mintha valami tárgyról lenne szó, amit meg lehet javítani vagy korrigálni. Ha így fogná föl a kérdező, akkor szerintem nem is tenne fel kérdést. Ő sokkal intelligensebb ennél szerintem. Ezek olyan bonyolult kérdések, hogy nehéz rá értelmes választ adni.
2014. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hú én lemaradtam...nagyon...
2014. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ő válaszol tőmondatokba ha én terelek
2014. febr. 17. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!