Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek milyen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek milyen ez a gondolkodásmód így 24 felé közelítve?

Figyelt kérdés
Bő fél hónap múlva 24 éves leszek, és most a szokásos szöveg: még nem volt párkapcsolatom. Szeretnék, de nem minden áron és nem bárkivel. Ebből következik, hogy nem kezdeményezek minden második lánynál. Eddig nagyon úgy gondoltam, hogy én csak akkor, ha van szerelem, vagy inkább ne legyen semmi. Viszont amikor körbenézek a világban, annyi rossz kapcsolatot látok, ahol szinte semmi érzelem nincs, csak egymásra támaszkodnak a párok, vagy a testi vágyaik kielégítésére, tárgyként használják a másikat, hogy elszomorít. Elszomorít, és kezdem azt érezni, hogy az én gondolkodásommal nem fogok párt találni. Képtelenek elhinni az emberek, hogy tényleg nem csak a szexre szeretnék nőt magamnak, hanem elsősorban azért, hogy közös jövőt építhessünk, egymást segítve és szeretve. De ezt senki nem akarja elhinni, azt hiszik kamuzom, mert egy fiú kizárólag szexet kell, hogy akarjon. Ha egy ember a szó szoros értelmében rendes, és nem akarja kihasználni/átvágni a másikat, akkor már nem veszik őt figyelembe? Ha egy ember rendes, az unalmas a lányoknak? 23/F

2014. febr. 18. 21:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9-es ez nagyon szép történet. Azt gondolom, az ő esetükben tényleg lehet majd beszélni a halálig tartó szerelemről, mert aki tényleg képes kivárni az igazit, az megérdemli. Minden jót nekik!
2014. febr. 18. 22:13
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is várom az igazit, lassan már 10 éve... néha 1-2 gyenge pillanatomban megkérdem magamtól, hogy mégis mi a nagy büdös lóf/szra várok én??


A választ nem tudom a kérdésemre.

2014. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, igen gyonyoru tortenet, es szeretek veluk talalkozni, mert engem is megerosit, hogy igen leteznek igazi erzelmek.

Egyebkent engem o inspiralt arra, hogy alljak le, (nem voltam kicsapongo addig se) es varjam meg amig egy olyan ferfival talalkozom akivel el tudom kepzelni, hogy eletem vegeig egyutt legyek.

Vagy ahogy az egyik kedvenc blogom szerzoje irja, megvarom azt a ferfit, akit akkor is akarnek, ha 100 masik pasi allna az ajtom elott esmind engem akarna.

Sok sikvert kivanok, es kitartast! Ne add fel, mert meg fogod talalni azt a lanyt akivel tokeletes parost alkottok.

2014. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 BrazenHeart válasza:

Szia!

Hogy milyen ez a gondolkodásmód? Tökéletes. :)

Ne változz meg. Az a baj, hogy az ilyen emberek, mint te, és akik még hasonlót írtak, inkább mesébe illők, mint ebbe a világba. ^^ De nagyon jó olvasni, hogy azért néha megelevenedik a mese. :)

Egyáltalán nem vagytok unalmasak, csak kevésbé feltűnőek. :) Remélem, hamar megtalálod a királylányodat.:) És előre is boldog szülinapot! :D

2014. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!