Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy egy huszonéves csinos nőnek ne legyen ideje kapcsolatra, vagy ez csak kifogás?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 00:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
31%
K_rvára kifogás, eléggé egyértelmű, hogy le akar koptatni. Ez a nőknél egy jól betanult lekoptató szöveg, egyszerűen nem jössz be neki. Figyeld majd meg, ahogy kitavaszodik, azonnal összeszűri a levet valami divatkannal, akivel villoghat.
2014. febr. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam.
2014. febr. 19. 01:26
 13/30 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van. Nagyon kevés az olyan nő, aki kerek-perec eléd állna azzal, hogy "ne haragudj, de nem tetszel". Ezzel szemben évekig is képesek hülyíteni valakit, akinek ők tetszenek. Női logika, én már nem is töröm értük magamat..
2014. febr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nálunk létezik? Létezni létezik, de ritka.
2014. febr. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
De akkor miért fogadta a közeledésemet? Elintézhette volna úgy is a dolgot, hogy ne legyen belőle kommunikáció.
2014. febr. 19. 01:51
 16/30 anonim ***** válasza:
Jólesett a hiúságának, hogy kicsit körülugráltad, és ennyivel tkp. ki is elégítetted.
2014. febr. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
LOL, nem ugráltam körbe.
2014. febr. 19. 02:03
 18/30 anonim ***** válasza:
Persze, el is hiszem. Ha már odáig eljutott a csaj, hogy közölje, hogy nem akar komoly kapcsolatot, mert nincs rá ideje, erre te feljössz ide panaszkodni, szembesülsz az igazsággal és úgy reagálod le, hogy ettől tartottál, akkor valószínűleg tényleg nem ugráltad körül a csajt és tényleg nem utasított el ilyen átlátható szöveggel... :D
2014. febr. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Basszus 5 perc után jelentette ki, még annyit sem mondtam neki, hogy jól néz ki. Tök átlagos dolgokról beszéltünk.
2014. febr. 19. 02:28
 20/30 anonim ***** válasza:
Akkor ennek csakis örülnöd kell, hogy pár perc után belökte, s nem szopatott hónapokig...
2014. febr. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!