Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi akivel megismerkedtem és találkoztunk párszor és olyan jó volt és olyan boldog voltam abban a pár hónapban mint talán még soha és olyan vágyat éreztem iránta amit még egyik pasi iránt sem éreztem de valamiért olyan érzésem volt,hogy ez túl egyszerű és túl kedves is volt én meg olyan pasikkal voltam együtt akik nem ilyenek és egy ilyen másikat választottam helyette akivel tiszta idegeskedés a kapcsolat ,miért vagyok ilyen hülye? vagy miért vonz az akivel nem egyszerű?

Az volt a legrosszabb,hogy szegény pasi teljesen odáig volt értem és olyan rossz volt megmondani,hogy vége annak ami el sem kezdődött, neki is olyan jó volt velem mint nekem.


2014. febr. 19. 23:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
valami ilyesmi van nálam is a lánnyal,de remélem el tudom vele feledtetni
2014. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!